موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/86061 :کد

0

ایران، آرزوی آرژانتینی‌ها را برآورده کرد

  چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۵:۵۷
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -ایران، آرزوی آرژانتینی‌ها را برآورده کرد

کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای المپیک ریو اعلام شد تا مربی ایرانی در تهران ماندنی شود و دستیار و بدنساز آرژانتینی لوزانو راهی دهکده المپیک شوند.

کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای المپیک ریو اعلام شد تا مربی ایرانی در تهران ماندنی شود و دستیار و بدنساز آرژانتینی لوزانو راهی دهکده المپیک شوند.

به گزارش تحلیل ایران ، کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای المپیک ریو اعلام شد تا ترکیب سابق نیمکت ایران یک بار دیگر راهی مسابقات شود. هر تیم حق دارد 6 عضو به عنوان کادر فنی همراه خود راهی ریو کند تا در دهکده بازی ها اسکان دهد اما فدراسیون والیبال، اجازه اعزام دو نفر دیگر هم به ریو گرفت اما این دو نفر نمی توانند در دهکده سکونت داشته باشند.

بر این اساس امیر خوش خبر(سرپرست)، رائول لوزانو (سرمربی)، خوان سیچلو (مربی)، رحمان محمدی (مربی)، کمال سیف (مترجم)، سیامک افروزی (پزشک)، آندرس اسپر (بدنساز) و نوید مشجری (آنالیزور)، هشت عضو کادر فنی تیم ملی در ریو هستند که البته احتمالا اسپر و مشجری بیرون از دهکده سکونت خواهند داشت.

با حضور لوزانو در راس نیمکت تیم ملی ایران قرار بر این بود تا دو دستیار داخلی کنار مرد آرژانتینی بنشینند اما عدم تسلط لوزانو به زبان انگلیسی جای یک مربی را روی نیمکت گرفت و حالا یک مترجم برای برگرداندن صحبت های او از اسپانیایی به فارسی در جمع کادر فنی حضور دارد. فدراسیون والیبال برای حضور دو عضو اضافه بر قوانین در ریو تمام پا فشاری خود را به کار گرفت تا مربی بدنساز آرژانتینی و آنالیزور تیم در مسابقات حاضر باشند اما اقدام خاصی برای مربی ایرانی صورت نگرفت.

با این حال حضور ایران در المپیک افتخار تجربه این رویداد بزرگ را برای 3 آرژانتینی مهیا کرد در حالیکه تنها یک مربی و آنالیزور ایرانی رویای 52 ساله را از نزدیک لمس می کنند.

 
منبع: ورزش سه
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :