موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/86217 :کد

0

پاسداران نیروی دریایی بصیرت راروی امواج آب به نمایش میگذارند

  پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۲۶۳   
 تحلیل ایران -پاسداران نیروی دریایی بصیرت راروی امواج آب به نمایش میگذارند

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: پاسداران نیروی دریایی ما در دل آب‌های ایران بصیرت و قوت خود را به نمایش گذاشته‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: پاسداران نیروی دریایی ما در دل آب‌های ایران بصیرت و قوت خود را به نمایش گذاشته‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی فدوی ظهر امروز در گردهمایی فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: پاسداران نیروی دریایی ما در دل آب‌های ایران بصیرت و قوت خود را به نمایش گذاشته‌اند.

 

وی با اشاره به برگزاری گردهمایی یک هفته‌ای فرماندهان نیروی دریایی سپاه کشور در شهر مشهد گفت: امید داریم تا برگزاری این دوره موجب ایجاد خیر و برکت برای نیروهای پرتوان نیروی دریایی سپاه شویم تا بتوانند همانند سال‌های گذشته از مرزهای آبی ایران با رشادت‌های خود دفاع کنند.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری در ارتباط با نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: رهبری در سخنانی در وصف این نیروی زحمتکش فرموده‌اند که خط مقدم این نظام، دریاست.

 

وی با بیان اینکه محور اصلی این همایش و گردهمایی فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده است گفت: امروزه شرایط به گونه‌ای است که در اختیار داشتن بصیرت دارای ارزش بسیاری است و می‌تواند در تنگناها و مشکلات به انسان کمک کند.

 

فدوی با اشاره به حضور 270 فرمانده و مسئول نیروی دریایی در این همایش گفت: در بین شرکت‌کنندگان در این همایش 18 خانواده شهید جنگ تحمیلی، 6 خانواده شهید مدافع حرم و 9 خانواده شهید درگیری مستقیم با آمریکا حضور داشتند.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :