موضوعات ‌مرتبط: فناوری بازی رایانه ای

a/86316 :کد

0

سازنده پوکمون ساخت Game of Thrones Go را در سر می پروراند

  جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۶   
 تحلیل ایران -سازنده پوکمون ساخت Game of Thrones Go را در سر می پروراند

چندی قبل، بازی Pokemon Go برای سیستم های عامل اندروید و iOS منتشر شد و به سرعت توانست خود را به جنجالی ترین بازی روز تبدیل کند. این بازی توانست آمار بازیکنان غول هایی چون Clash of Clans را پایین بیاور

چندی قبل، بازی Pokemon Go برای سیستم های عامل اندروید و iOS منتشر شد و به سرعت توانست خود را به جنجالی ترین بازی روز تبدیل کند. این بازی توانست آمار بازیکنان غول هایی چون Clash of Clans را پایین بیاورد و حتی دردسرهای بزرگی را پدید بیاورد. حال سازنده این بازی، از خیالات خودش در خصوص ساخت بازی مشابهی با عنوان Game of Thrones Go می گوید.

 

به گزارش تحلیل ایران این خبر، پروژه جدیدی را با عنوان Game of Thrones Go عنوان نمی نماید و به هیچ وجه تاییدی بر ساخت این عنوان نیست، اما حتی فکر به این بازی هم جالب است. Archit Bhargava، مدیر بخش بازاریابی Niantic (استودیوی سازنده Pokemon Go) در صحبتی که با وبسایت Gamespot در خصوص بازی های واقعیت تکمیلی داشت اعلام کرد بازی Pokemon Go به موفقیت بسیار خوبی رسیده و آنها مشتاقند تا ادامه این راه را ببینند.

وی در ادامه افزود:

ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا ژانر بازی های دنیای واقعی را خلق کنیم. هیچ کس همانند ما در این راه قدم نگذاشته و ما در این خصوص بسیار هیجان زده هستیم. هدف اصلی این ژانر، حرکت دادن افراد و مجبور کردن آنها به کاوش دنیای پیرامونشان است. حتی شما می توانید یک بورد گیم مانند ریسک را در دنیای واقعی بسازید و در آن جزئیاتی را مانند گرقتن مناطق مختلف، طراحی کنید. فانتزی خود من، بازی Game of Thrones است، بعنوان مثال مکان Westeros بر روی نقشه مشخص شود و شما به House Stark بپیوندید.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :