موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/86318 :کد

0

قابلیت های "ایمیل صوتی" و "پاسخ تماس" به واتس اپ اضافه شد

  جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۴
تعداد بازدید : ۱۵۵   
 تحلیل ایران -قابلیت های "ایمیل صوتی" و "پاسخ تماس" به واتس اپ اضافه شد

پیش تر خوانده بودید که واتس اپ قصد دارد قابلیت ایمیل صوتی " Voicemail " و پاسخ تماس " Call Back" را به اپلیکیشن خود اضافه کند و حالا امروز به نظر می رسد که جدیدترین نسخه بتای این اپلیکیشن پیام رسان ب

پیش تر  خوانده بودید که واتس اپ قصد دارد قابلیت ایمیل صوتی " Voicemail " و پاسخ تماس " Call Back" را به اپلیکیشن خود اضافه کند و حالا امروز به نظر می رسد که جدیدترین نسخه بتای این اپلیکیشن پیام رسان به این دو قابلیت مجهز شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران اکنون این اپلیکیشن پیام رسان محبوب فیس بوک به نسخه 2.16.189 ارتقاء یافته است. فیس بوک در اکتبر سال 2014 رسماً صاحب واتس اپ شد. قیمت نهایی خرید این اپلیکیشن بیش از 21 میلیارد دلار بود و این اپلیکیشن روز به روز قابلیت های کاربردی و جدیدی را اضافه کرد.

این قابلیت های جدید برای تماس گیرنده یک انتخاب خواهند بود و کاربران می توانند هنگامی که یک تماس تلفنی بی پاسخ باقی ماند، یکی از آنها را انتخاب کنند. با قابلیت پاسخ تماس یا Call Back، شما می توانید برای شماره گیری مجدد تماسی که اخیراً داشته اید تلاش کنید.

با قابلیت ایمیل صوتی، کاربران قادر خواهند بود آیکون میکروفون را فشار دهند تا یک پیام صوتی را درست از همان صفحه ای که برای شماره گیری استفاده کرده اند، ارسال کنند. واتس اپ یکی از معروف ترین اپلیکیشن های پیام رسان موجود است و گفته می شود که قابلیت تماس ویدیویی نیز به زودی به این اپلیکیشن راه خواهد یافت.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :