موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دانشگاه

a/86410 :کد

0

برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است

  جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه سرآغاز ولنگاری فرهنگی در دوره اصلاحات و آغاز فساد اقتصادی در دولت هاشمی بود، گفت: برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه سرآغاز ولنگاری فرهنگی در دوره اصلاحات و آغاز فساد اقتصادی در دولت هاشمی بود، گفت: برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی، داود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در دوره آموزشی خط امام(ره) ضمن تمجید از تلاش‌های انجام شده در برگزاری این دوره افزود: دوره خط امام(ره) باید نقطه عطفی در زندگی دانشجویان باشد و در ایجاد فضایی توام با معنویت در آن باید کوشید.


وی در ادامه به تعریف انقلابی‌گری بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب پرداخت و خاطرنشان کرد: انقلاب حرکتی تدریجی، تحول، دگرگونی از بدی‌ها به سمت خوبی‌هاست و این حرکت حد پایانی ندارد.


گودرزی افزود: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب دفاع از انقلاب حفظ وضعیت موجود نیست، بلکه به معنای پیشبرد انقلاب اسلامی است.


وی ضمن معرفی و تشریح پنج شاخصه اصلی انقلابی‌گری، افزود: به واسطه این شاخصه‌ها می‌توان انحرافات انقلاب اسلامی را شناسایی و با آن‌ها برخورد کرد.


وی در ادامه به بیان چالش‌ها و موانع انقلابی‌گری پرداخت و خاطرنشان کرد: چالش اول انقلابی‌گری اقدامات خصمانه امریکا و لابی‌های صهیونیستی است که هم در رژیم گذشته و هم پس از انقلاب اسلامی دشمنی خود را ثابت کرده اند.


گودرزی افزود: تحریم‌های امریکا علیه ایران از همان ابتدای انقلاب آغاز شد و تاکنون ادامه داشته است و برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم‌ها نداشته است.


مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه چالش دوم حضور جریانی غیرانقلابی در پست های مدیریتی کشور است، افزود: عده ای با ظاهری انقلابی ولی اندیشه ای غیرانقلابی در پست های مدیریتی کشور نفوذ کرده اند.


وی ادامه داد: عده ای دیگر هستند که می خواهند با مدل غربی کشور را به توسعه برسانند و به شاخصه‌های انقلابی گری اعتقادی ندارند.


گودرزی ضمن انتقاد از عملکرد دولت های گذشته مبنی بر برنامه ریزی و اقدام برای نیل به تمدن اصیل اسلامی، تصریح کرد: آغاز ولنگاری های فرهنگی در دولت خاتمی به بهانه آزادی و همچنین آغاز فساد اقتصادی در دولت هاشمی رفسنجانی بود که تا به امروز نیز ادامه داشته است.


وی ضمن بیان اینکه هم قوه قضائیه و هم دولت در ماجرای فیش‌های حقوقی برخی از مدیران، کم‌کاری کرده‌اند، افزود: ضمن مجازات مدیران خاطی، باید بازگرداندن این پول‌ها به بیت‌المال در دستور کار قرار گیرد.


گودرزی در ادامه چالش سوم را کوتاهی و کم کاری جریان انقلابی دانست و افزود: وظیفه اصلی نیروهای انقلابی برای رفع این چالش‌ها در حال حاضر بازتعریف و بازخوانی انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی و جهاد روشنگری در میان مردم است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :