موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/86520 :کد

0

اندروید ۷.۰ منبع اپلیکیشن های نصب شده را نمایش خواهد داد

  شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -اندروید ۷.۰ منبع اپلیکیشن های نصب شده را نمایش خواهد داد

به گفته گوگل، آخرین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید نوقا ۷.۰، آخرین نسخه قبل از عرضه نسخه نهایی به عموم کاربران خواهد بود. این یعنی تمامی قابلیت هایی که باید از اندروید ۷.۰ انتظار داشته باشیم و د

به گفته گوگل، آخرین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید نوقا 7.0، آخرین نسخه قبل از عرضه نسخه نهایی به عموم کاربران خواهد بود. این یعنی تمامی قابلیت هایی که باید از اندروید 7.0 انتظار داشته باشیم و در نسخه نهایی آنها را ببینیم، در این نسخه قرار خواهد گرفت. اکنون یک تغییر کوچک اما جالب در اطلاعات لیست شده برای اپلیکیشن هایی که روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده اید به این نسخه اضافه شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نظر می رسد هنگامی که اطلاعات اپلیکیشن های نصب شده خود را در اندروید نوقا مرور می کنید، یک خط جدید در پایین بخش Store اضافه شده است که نشان می دهد اپلیکیشن مورد نظر از گوگل پلی استور دانلود شده یا فایل نصبی اپلیکیشن از روش های دیگری دریافت شده است. متاسفانه ظاهراً تنها دو گزینه در این بخش نمایش داده می شود. تا کنون اپلیکیشن های نصب شده از اپ استور آمازون در این بخش تست شده اند اما برای این مورد نیز تنها عبارت نصب شده از Package Installer نمایش داده می شود.

 

البته شاید به این نکته فکر کنید که داشتن چنین اطلاعاتی به چه دردی می خورد. برخی مدعی شده اند که این اطلاعات ممکن است منجر به مشکلات DRM یا از کار افتادن اپلیکیشن های نامعتبر شود اما دلیل محکمی برای اثبات این ادعا که مشکلات DRM از این اطلاعات ناشی می شوند وجود ندارد. همچنین شرکت های امنیتی تجاری با استفاده از این اپلیکیشن می توانند نصب اپلیکیشن های نامعتبر روی دستگاه های پرسنل خود را محدود کنند تا جلوی بروز مشکلات آتی از سوی بدافزارهای بالقوه گرفته شود.


منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :