موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/86526 :کد

0

شایعه: ال جی گوشی های تاشوی خود را در سال ۲۰۱۷ عرضه می کند

  شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۴:۴۷
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -شایعه: ال جی گوشی های تاشوی خود را در سال ۲۰۱۷ عرضه می کند

رقابت بین دو کمپانی ال جی و سامسونگ آنقدر فشرده است که هر آنچه یکی از این دو انجام دهد، به احتمال بسیار زیاد دیگری را نیز به اقدامی نسبتاً مشابه وادار می کند. به عنوان مثال هر دو کمپانی اسمارت فون، تل

رقابت بین دو کمپانی ال جی و سامسونگ آنقدر فشرده است که هر آنچه یکی از این دو انجام دهد، به احتمال بسیار زیاد دیگری را نیز به اقدامی نسبتاً مشابه وادار می کند. به عنوان مثال هر دو کمپانی اسمارت فون، تلویزیون، پنل های نمایشگر، هدست VR و اسمارت فون هایی با نمایشگر خمیده تولید می کنند.

به گزارش تحلیل ایران  چندی پیش و در ماه ژوئن بر اساس گزارشی از بلومبرگ مشخص شد که سامسونگ در سال 2017 از گوشی های تاشوی خود رونمایی خواهد کرد. قطعا ال جی قصد ندارد سامسونگ را در این عرضه تنها بگذارد. گزارش جدیدی توسط ET News منتشر شده که نشان می دهد کمپانی ال جی نیز گوشی های تاشوی خود را در سال 2017 معرفی خواهد کرد.

ظاهراً ال جی قراردادی را با کمپانی کانادایی IGNIS Innovation به امضا رسانده که بر اساس آن این کمپانی قرار است مدار داخلی گوشی های تاشوی ال جی را تولید کند. از طرفی گفته می شود که ال جی در حال فراهم آوردن تدارکات تولید که در نیمه اول سال 2017 انجام می شود است. عرضه این گوشی ها احتمالا از نیمه دوم سال 2017 آغاز خواهد شد.

قطعا بسیاری از ما منتظریم تا محصول نهایی ال جی را ببینیم و شاید هم امیدوار باشیم نمونه اولیه این محصول در کنفرانس MWC 2017 معرفی شود. تا آن زمان بهتر است این خبرها را در حد یک شایعه در نظر بگیریم.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :