موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/86656 :کد

0

شکایت پرسپولیس از رضاییان به باشگاه ریزه اسپور

  شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۴
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -شکایت پرسپولیس از رضاییان به باشگاه ریزه اسپور

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به باشگاه ریزه اسپور ترکیه از رامین رضاییان بازیکن سابق خود شکایت کرد.

 

 

 

 باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به باشگاه ریزه اسپور ترکیه از رامین رضاییان بازیکن سابق خود شکایت کرد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، مسئولان باشگاه پرسپولیس با توجه به قرارداد رامین رضاییان با این باشگاه، معتقدند او بدون طی کردن مراحل قانونی با باشگاه ترکیه ای به توافق رسیده است.


ایرنا نوشت: در همین ارتباط و در جریان برگزاری آیین قرعه کشی شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر، علی اکبرطاهری در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه پرسپولیس ماجرای انتقال غیر قانونی رضاییان به ریزه اسپور را تا احقاق حق قانونی خود دنبال خواهد کرد و دراین ارتباط از حق خود نخواهد گذشت.


رضاییان فصل گذشته با ثبت قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس پیوست و گفته می شود قرارداد او مشروط و توافقی بوده. در این قرارداد قید شده اگر او تا تاریخ معین شده مبلغ قراردادش را دریافت نکند، این قرارداد فسخ و او بازیکن آزاد خواهد بود.


به نظر می رسد رضاییان با توجه به این مهم از باشگاه پرسپولیس جدا و به تیم ریزه اسپور ترکیه رفته است که مسئولان پرسپولیس این موضوع را قبول نداشته و آن را رد می کنند. آنان می گویند مدافع پرسپولیس تمامی مبلغ قرارداد خود را دریافت و حق فسخ یک طرفه را ندارد.


علی جمشیدی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درگفت و گو با ایرنا ارسال شکایت این باشگاه از رضاییان به باشگاه ریزه اسپور را تاییدکرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :