موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/86678 :کد

0

در بحرانی‌ترین شرایط هم علیه پرسپولیس صحبت نکردیم

  شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۸
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -در بحرانی‌ترین شرایط هم علیه پرسپولیس صحبت نکردیم

در بحرانی‌ترین شرایط هم علیه پرسپولیس صحبت نکردیم، چرا که دوست نداریم به کسی بی‌احترامی کنیم.

 

 

 

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در بحرانی‌ترین شرایط هم علیه پرسپولیس صحبت نکردیم، چرا که دوست نداریم به کسی بی‌احترامی کنیم.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، بهرام افشارزاده درباره اختلاف دو تیم استقلال و پرسپولیس برای استفاده از زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی اظهار داشت: پیگیر این مسئله هستیم و حتی قرار است در وزارت ورزش و جوانان دنبال حل این موضوع باشیم.


خبرنگار تسنیم نوشت: وی در مورد اظهارات علیرضا منصوریان علیه علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس و اینکه محمود خوردبین، سرپرست تیم فوتبال این باشگاه اعلام کرده که هر کسی باید در جایگاه خودش صحبت کند، گفت: از منصوریان خواسته‌ام فردا (یکشنبه) به باشگاه بیاید تا در مورد اظهاراتش صحبت کنیم. ما در بحرانی‌ترین شرایط هم علیه باشگاه پرسپولیس صحبت نکردیم و دوست نداریم به باشگاه، هواداران و بازیکنان رقیب بی‌احترامی شود.


سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از خوردبین تشکر می‌کنم که در مورد احترام به بزرگ‌ترها صحبت کرده است. بهتر بود منصوریان از الفاظ مناسبی استفاده می‌کرد، اما او مربی بااخلاقی است و قصد اهانت نداشته است. ما در همه زمینه‌‌ها تعامل داریم و دوست نداریم به کسی بی‌احترامی شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :