موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/86688 :کد

0

حملات ارتش سوریه علیه مواضع تروریست های مسلح درشهردرعا وحومه

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -حملات ارتش سوریه علیه مواضع تروریست های مسلح درشهردرعا وحومه

حملات ارتش سوریه علیه مواضع تروریست های مسلح در شهر درعا وحومه آن

 حملات ارتش سوریه علیه مواضع تروریست های مسلح در شهر درعا وحومه آن

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک از دمشق،  نیروهای امنیتی سوریه روز شنبه تعدادی از خودروهای نظامی و سکوهای شلیک توپخانه تروریست های مسلح وابسته به جبهه النصره را در شهر درعا و حومه آن منهدم کردند.


 یک منبع نظامی گفت یگان های ارتش و نیروهای مسلح سوریه روز شنبه به مخفیگاه و استحکامات نظامی  عناصر جبهه النصره در اطراف ساختمان اداره پست در محله الکرک در شهر درعا یورش بردند. تروریست های جبهه النصره شاخه القاعده در سوریه از این نقطه برای حمله به مناطق مجاور شهر درعا استفاده می کردند. منبع نظامی افزود در عملیات روز شنبه ارتش سوریه در درعا و حومه این شهر شماری از تروریست ها به هلاکت رسیدند و یا زخمی شدند و تعدادی از خودروهای مجهز به سلاح تیربار تروریست ها هم منهدم شدند.


منبع نظامی تاکید کرد نیروهای ارتش سوریه همچنین با یورش به مواضع شماری از تروریست ها در ورودی غربی شهرک کحیل در 45 کیلومتری غرب این شهرک  شماری از آنان را کشته و یا زخمی کردند. این منبع افزود در حملات دقیق ارتش سوریه علیه مواضع تروریست ها در بصری الشام  نیز تعدادی از خودروهای آنان منهدم شدند. شماری از تروریست های جبهه النصره نیز در عملیات نیروهای امنیتی سوریه به روستای جمرین در شمال شرق بصری الشام کشته شدند.

 

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

                               

سوریه     درعا     ارتش روسیه     دمشق     النصر    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :