موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/86699 :کد

0

آیفون ۷ به رم ۳ گیگابایتی مجهز می شود

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۴
تعداد بازدید : ۱۷۸   
 تحلیل ایران -آیفون ۷ به رم ۳ گیگابایتی مجهز می شود

اپل در سری گوشی های آیفون ۶ اس، رم ۱ گیگابایتی را به رم ۲ گیگابایتی ارتقاء داد و این ارتقاء باعث افزایش قابل توجه سرعت دستگاه شد. البته پیش از این نیز مشخص بود که اپل جزو آن دسته شرکت هایی نیست که برو

اپل در سری گوشی های آیفون 6 اس، رم 1 گیگابایتی را به رم 2 گیگابایتی ارتقاء داد و این ارتقاء باعث افزایش قابل توجه سرعت دستگاه شد. البته پیش از این نیز مشخص بود که اپل جزو آن دسته شرکت هایی نیست که بروزرسانی های بزرگ مثل تغییر پردازنده چهار هسته ای به هشت هسته ای و از این دست تغییرات را به یکباره معرفی کند؛ و به همین دلیل است که تا امروز هم آیفون ها از یک پردازنده دو هسته ای بهره برده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران،  اخیراً در یادداشت های یک تحقیق توسط Deutsche Bank، تحلیل گران اشاره کرده اند که به گفته منبعی در زنجیره تامین اپل، این شرکت قصد دارد آیفون 7 امسال را با یک رم 3 گیگابایتی عرضه کند. افزایش حافظه رم تغییری نبود که کسی به این سرعت انتظارش را از سوی اپل داشته باشد اما اگر این شایعه درست باشد، سورپرایز شدن ما به دلیل سرعت این تغییر مهم نیست.


طبق این گزارش اپل قصد دارد آیفون 7 را به همراه یک دانگل لایتنینگ به پورت 3.5 میلی متری عرضه کند. برخی معتقدند یک آداپتور همراه در بسته بندی این محصول ارایه خواهد شد در حالی سایرین معتقدند احتمالاً ایرپادهای جدید لایتنینگ در کنار آیفون 7 عرضه خواهد شد.


پیش بینی می شود که داشتن آداپتور برای کاربرانی که قصد دارند هدفون های شخصی خودشان را داشته باشند، بسیار کاربردی تر خواهد بود اما تا زمانی که محصول واقعی را از نزدیک نبینیم، مشخص نمی شود که این شایعات چقدر صحت دارند. شایعات اخیر حاکی از آن است که آیفون 7 احتمالا در هفته پایانی شهریور ماه رونمایی خواهد شد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :