موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست آلودگی هوا

a/86817 :کد

0

کاهش کیفیت هوا در ۵ استان کشور

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۵
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -کاهش کیفیت هوا در ۵ استان کشور

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب به سبب وزش باد شدید در برخی مناطق جنوب سمنان، قم، مرکزی، جنوب تهران و شمال اصفهان احتمال گردوخاک و ...

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب به سبب وزش باد شدید در برخی مناطق جنوب سمنان، قم، مرکزی، جنوب تهران و شمال اصفهان احتمال گردوخاک و کاهش کیفیت هوا وجود دارد.


به گزارش تحلیل ایران,احد وظیفه درگفت و گو با ایسنا با بیان اینکه طی سه روز آینده برای برخی مناطق شمال غرب کشور، سواحل جنوبی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی، بارش پراکنده باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شود گفت: روز سه شنبه در برخی از نواحی شمال شرق نیز افزایش ابر و بارش پراکنده باران ،گاهی رعدوبرق ووزش باد روی خواهد داد.


وی ادامه داد:طی دو روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در استان های هرمزگان، کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس ابرناکی، رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد و همچنین طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج خواهد بود.


وظیفه درباره آسمان تهران طی دو روز آینده نیز گفت: آسمان تهران روز دوشنبه صاف دربعدازظهر با وزش باد و سه شنبه کمی ابری دربعدازظهر افزایش ابر و وزش بادشدید همراه خواهد بود و همچنین حداقل و حداکثر دمای تهران در روز دوشنبه 25 و 40 درجه سانتی گراد و روز سه شنبه 25 و 39 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :