موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/86848 :کد

0

ذات غرب بر پیمان شکنی استوار است

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۰
تعداد بازدید : ۱۷۴   
 تحلیل ایران -ذات غرب بر پیمان شکنی استوار است

وزیر دادگستری با تأکید بر اینکه ذات غرب بر پیمان شکنی استوار است، گفت: امروز با پایداری و اقتدار ملت ایران در مقابل فشارهای دشمنان عهد شکنی آمریکا در اجرای توافق برجام بر همگان روشن شده است.

 

 

 

وزیر دادگستری با تأکید بر اینکه ذات غرب بر پیمان شکنی استوار است، گفت: امروز با پایداری و اقتدار ملت ایران در مقابل فشارهای دشمنان عهد شکنی آمریکا در اجرای توافق برجام بر همگان روشن شده است.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری پیش از ظهر امروز در همایش مشاوران امور روحانیون استانداری های سراسر کشور بر ضرورت پاسخگویی روحانیت در قبال مسائل مهم جامعه تأکید کرد و گفت : به جایگاه خود به عنوان فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم نگاه کنید و با همت، پشتکار و پیگیری مداوم زمینه ساز اقدامات ماندگار در کشور شوید.


فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور نوشت: پورمحمدی با اشاره به شرایط روز دنیا و سلطه ظالمانه قدرتهای جهانی بر نهادهای بین المللی گفت: در ابعاد سیاسی ، نظامی، اقتصادی و فرهنگی و رسانه‌ای دشمن سعی در سلطه بر کل جهان بویژه کشورهای اسلامی دارد و ما باید با شناخت دقیق جریان سلطه، متفاوت از این فضا حرکت کنیم و به ارزش کار خود واقف باشیم.


وزیر دادگستری گفت: جمهوری اسلامی ایران در اصلی ترین میدان های جهانی با اقتدار عمل می‌کند که یکی از نمونه های بارز آن موضوع برجام و ایستادگی در مقابل قدرت های جهانی بود. تبدیل ایران از کشور دارای محکومیت جهانی به کشوری مقبول و مدعی در عرصه جهانی از دستاوردهای بزرگ برجام است.

 

وی با اشاره به اهمیت اقتصاد قوی در مناسبات امروز جهانی گفت : اجرای اقتصاد مقاومتی راهگشای ما است و امروز شاهد حضور صاحبان اقتصادهای بزرگ جهانی در کشورمان هستیم زیرا آنها اقتصاد ایران را اقتصادی آینده دار می‌دانند و با وجود آثار تحریمها بر اقتصاد، ایران دارای قابلیت های بالا برای معاملات بزرگ اقتصادی است .

 

پورمحمدی با تأکید بر این نکته که ذات غرب بر پیمان شکنی استوار است افزود : امروز با پایداری و اقتدار ملت ایران در مقابل فشارهای دشمنان عهد شکنی آمریکا در اجرای توافق برجام بر همگان روشن شده و این کشور مدعی مجبور به پاسخگوئی در برابر افکار عمومی جهان است .

 

پیش از سخنان وزیر دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین نمازی مشاور وزیر کشور در امور روحانیون به بیان اقدامات انجام شده در این حوزه از جمله تعیین شرح وظایف مشاوران امور روحانیون استانداری ها شامل حضور در ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف استانداریها ، شورای فرهنگی استانداری ها ، برگزاری جلسات مستمر با ائمه جمعه شهرستان ها و ارتباط مستمر و تعامل کارآمد با روحانیت و دیگر موارد پرداخت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :