موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/86849 :کد

0

دوست نداشتم کارم با پرسپولیس به شکایت بکشد

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -دوست نداشتم کارم با پرسپولیس به شکایت بکشد

سرمربی نفت تهران گفت: امیدوارم در کنار هم سال خوبی داشته باشیم و سال آرامی را پشت سر بگذاریم باید به همدیگر احترام بگذاریم.

 

 

 

سرمربی نفت تهران گفت: امیدوارم در کنار هم سال خوبی داشته باشیم و سال آرامی را پشت سر بگذاریم باید به همدیگر احترام بگذاریم.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل استقلال در هفته اول لیگ برتر فوتبال گفت: امیدوارم در کنار هم سال خوبی داشته باشیم و سال آرامی را پشت سر بگذاریم. باید به همدیگر احترام بگذاریم.


وی در مورد اینکه منصوریان شناخت خوبی از تیم سال گذشته خود یعنی نفت دارد، تصریح کرد: منصوریان بهتر می‌تواند به این سوال پاسخ دهد. 8 بازیکن از تیم نفت جدا شدند که شاکله اصلی این تیم را تشکیل می‌دادند. فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه بازیکنان را می‌شناسیم و مشکلی از این بابت نداریم. منصوریان مربی بزرگی است و ما با هم در ارتباط هستیم اما اینجا شرایط فرق می‌کند.


خبرنگار تسنیم نوشت: سرمربی نفت تهران ادامه داد: تنها شرایطی که استقلال را از ما متمایز می‌کند، وقت بیشتر آنها برای آماده‌سازی بود. ما 3-4 هفته از سایر تیم‌ها عقب هستیم اما بازیکنان من در این 2 هفته عالی کار کردند و باید از آنها تشکر کنم. آنها بدون کوچکترین مشکلی تمرینات را تحمل کرده و فکر می‌کنم بازی سختی مقابل استقلال خواهیم داشت، البته در این بازی امتیاز هم از دست بدهیم اما ما برای 3 امتیاز به میدان می‌رویم.


دایی در خصوص کار کردن با اسپانسر باشگاه نفت گفت: در پرسپولیس هم با این اسپانسر ارتباط داشتیم و آنها کم و بیش به ما کمک کردند و تا جایی که می‌توانستند آرامش دادند. متاسفانه در فوتبال ما مشکلات زیاد است و هیچ تیمی نیست که بگوید مشکلی نداریم. نفت از گذشته بدهی دارد که به من مربوط نمی‌شود. روز اولی که با آقایان صحبت کردم گفتم که تمرکزم روی مسائل فنی است و نمی‌خواهم به دیگر مسائل فکر کنم، امیدوارم با حمایت باشگاه و توان بازیکنان در هفته‌های آینده مدعی باشیم.


وی در مورد اینکه علیرضا منصوریان در تیم نفت ستاره‌های زیادی را به فوتبال معرفی کرد، خاطرنشان کرد: همه سعی و تلاش ما این است که ما هم ستاره‌سازی کنیم. منصوریان برای این تیم زحمت کشید و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. تلاش ما این است که از جوانان فوتبال‌مان استفاده کامل را ببریم و اگر امکانش مهیا بود بازیکنان جدید معرفی کنیم.


سرمربی نفت تهران در خصوص شکایتش از باشگاه پرسپولیس گفت: یک سال و اندی است که از پرسپولیس جدا شدم اما متاسفانه مدیرعامل پرسپولیس خودش را به خواب خرگوشی زده است. چندین بار از او درخواست کردیم که طلب ما پرداخت شود اما درست و حسابی پاسخگو نبودند. در چنین شرایطی مجبور شدیم که به کمیته انضباطی مراجعه کنیم.

دایی ادامه داد: متاسفانه از سوی اداره مالیات و خودمان بارها نامه ارسال کردیم اما رسیدگی نکردند، ما نیز مجبور شدیم به کمیته انضباطی مراجعه کنیم. دوست ندارم کار به اینجا برسد اما نه تنها این آقایانی که در پرسپولیس هستند بلکه افراد دیگری نیز در فوتبال حضور دارند که از جنس فوتبال نیستند. 


وی گفت: آقایان فکر می‌کنند مدیرعامل یک شرکت خصوصی یا دولتی هستند و از بالا به پایین برخورد می‌کنند. این برخوردها به ضرر باشگاه‌ها تمام می‌شود. این آقایان چند صباحی هستند و می‌روند و باشگاه‌ها را دچار مشکل می‌کنند. به دلیل اینکه باشگاه‌ها برای خودشان نیست نه چیزی می‌دهند و عین خیالشان نیست. اگر بدهی باشگاه 100 میلیارد باشد یکی دو سال پس از حضور این آقایان به 150 میلیارد می‌رسد.


سرمربی نفت تهران در خصوص محرومیت تماشاگران استقلال و مهدی رحمتی اظهار داشت: خودم دوست داشتم مقابل تماشاگران بازی کنیم، همان طوری که حضور تماشاگران به استقلال کمک می‌کند خلاف آن نیز انگیزه‌های بازیکنان ما را بالا می‌برد. در این زمینه ما یک طرفه نگاه می‌کنیم و همین‌جا اعلام می‌کنم که دوست داشتم جلوی تماشاگران بازی کنیم. فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد اما باید به تصمیم کمیته انضباطی احترام بگذاریم. از هواداران استقلال و پرسپولیس می‌خواهم به گونه‌ای رفتار کنند که بازی‌های تیم‌شان را از دست ندهند.


دایی در مورد رحمتی عنوان کرد: وی دروازه‌بان بزرگی است و وجودش می‌توانست به استقلال کند. شاید در بازی فردا استقلال لیونل مسی را هم داشت نمی‌توانست کاری انجام دهد. در فوتبال این مسائل معنا ندارد. من دوست دارم در اولین‌بازی‌مان 3 امتیاز را بگیریم. ما از فردا کارمان آغاز خواهیم کرد و فکر می‌کنم تا چند هفته دیگر جزو مدعیان قرار بگیریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :