موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/86921 :کد

0

هوانیروز تاکنون در انجام همه ماموریت ها توانمند بوده است

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۳۳
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -هوانیروز تاکنون در انجام همه ماموریت ها توانمند بوده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز هواپیمایی نیروی زمینی ارتش(هوانیروز) در مسیر درست گام برمی دارد و تاکنون هیچ مأموریتی به این یگان واگذار نشده که در انجام آن ناتوان باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز هواپیمایی نیروی زمینی ارتش(هوانیروز) در مسیر درست گام برمی دارد و تاکنون هیچ مأموریتی به این یگان واگذار نشده که در انجام آن ناتوان باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین رونمایی از شبیه ساز متحرک بالگرد تاکتیکی 209، یکی از مأموریت های اصلی نیروهای مسلح را حفظ آمادگی های دفاعی و نظامی دانست و خاطر نشان کرد: نخستین برکت این آمادگی این است که سطح اعتماد به نفس نیروها بالا می رود.


به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وی دومین برکت آمادگی نظامی را ایجاد امنیت برای مردم عنوان کرد و گفت: از دیگر مزایای آمادگی نظامی نیروهای مسلح، بازدارندگی دشمنان است به نحوی که وقتی دشمن مشاهده می کند ما آماده ایم، شمشیرهایش را غلاف می کند.


فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ما امروز با تهدید جنگ های نیابتی روبرو هستیم؛ از این رو تمام تهدیدها را رصد می کنیم و خود را برای هرگونه تهدید در زمینه جنگ های نیابتی آماده کرده ایم.


پوردستان در پایان به رونمایی از شبیه ساز متحرک بالگرد تاکتیکی 209 توسط ارتش کشورمان اشاره و با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جزو پنج کشور سازنده اینگونه شبیه سازها است، تاکید کرد: امروزه قطعات بسیاری در زمینه بالگرد توسط متخصصان داخلی ساخته می شود و یکی از جلوه های شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، همین شبیه سازهاست.منبع:خبرگزاری ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :