موضوعات ‌مرتبط: فناوری نرم افزار

a/86932 :کد

0

تا هشتم مرداد ویندوز ۱۰ را دریافت کنید

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۴
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -تا هشتم مرداد ویندوز ۱۰ را دریافت کنید

اگر کاربر ویندوز ۷ یا ۸ هستید و البته از نسخه های رسمی این سیستم عامل بهره می گیرید، لازم است بدانید که می توانید تا پایان هفته جاری، نسخه دهم از سیستم عامل مایکروسافت را به صورت رایگان دریافت کنید.

اگر کاربر ویندوز ۷ یا ۸ هستید و البته از نسخه های رسمی این سیستم عامل بهره می گیرید، لازم است بدانید که می توانید تا پایان هفته جاری، نسخه دهم از سیستم عامل مایکروسافت را به صورت رایگان دریافت کنید.
 

به گزارش تحلیل ایران بعد از هشتم مرداد ماه -۲۹ جولای- بروز رسانی رایگان ویندوز ۱۰ به پایان خواهد رسید و برای دریافت آن باید مبلغی معادل ۱۱۹ دلار جهت نسخه خانگی و ۱۹۹ دلار برای نسخه حرفه ای هزینه کنید. البته راه دیگری هم وجود دارد: کامپیوتری بخرید که به شکل پیش فرض، از نسخه دهم ویندوز بهره گیرد. به این صورت، می توانید آپدیت های بعدی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید.


در حال حاضر، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما را به عدم دریافت ویندوز ۱۰ ترغیب کند. حتی اگر پس از این کار متوجه شدید که مایل به استفاده از این سیستم عامل نیستید، به راحتی می توانید با استفاده از ویژگی «Recovery» به نسخه قبلی خود بازگشته و از آن بهره گیرید.


اما اگر بخواهید به سراغ چرایی آپدیت کردن بروید، می توان گفت که با توجه به نوع استفاده ای که از کامپیوتر شخصی خود دارید، ویندوز ۱۰ در هر صورت می تواند برای شما مفید واقع شود. چرا که در هر صورت، از کارکرد روان تری نسبت به نسخه های قبلی برخوردار بوده و امنیت بالاتری را نیز به ارمغان می آورد.


اما در نهایت، باید اشاره کرد که ویندوز ۱۰ یک سرویس است. مایکروسافت به هیچ عنوان دست از توسعه این سیستم عامل برنداشته و آن را به شکل پیوسته بهبود داده و نتایج را در قالب بروز رسانی های کوچک و بزرگی در اختیار کاربران قرار می دهد.


بزرگترین آپدیت ویندوز ۱۰ در یک سال اخیر نیز به زودی منتشر خواهد شد. کاربران می توانند در تاریخ ۱۲ مرداد ماه -دوم آگوست- آپدیت مربوط به یک سالگی ویندوز ۱۰ را دریافت کنند. مایکروسافت خبر می دهد که در صورت دریافت نسخه رایگان این پلتفرم تا هشتم مرداد، آپدیت های بعدی را نیز می توانید به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

منبع:تابناک
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :