موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/86963 :کد

0

اهداف ایران اسلامی را باید با الگوی اقتصاد مقاومتی پیش بُرد

  دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -اهداف ایران اسلامی را باید با الگوی اقتصاد مقاومتی پیش بُرد

عضو کمیسیون انرژی گفت: برای حل مشکلات اقتصادی نباید دلخوش به برجام بود، این مسائل باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی رفع شود.عضو کمیسیون انرژی گفت: برای حل مشکلات اقتصادی نباید دلخوش به برجام بود، این مسائل باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی رفع شود.
 

به گزارش تحلیل ایران، حسن بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به یک ساله شدن انعقاد برجام و مشخص نبودن دستاوردهای اقتصادی این سند سیاسی برای کشور گفت: معتقدم اساسا نباید به برجام دلخوش کرد، مشکلات اقتصادی کشور مثل بیکاری، رکود، تورم و... باید در جای دیگری حل و فصل شود.
 
وی تاکید کرد: در برابر الگویی که حل مشکلات کشور را به برجام و مذاکره با آمریکا گره زده، نگاه داخلی معتقد است با الگوی اقتصاد مقاومتی می‌توان اهداف ایران اسلامی را به پیش برد. اینکه مدام برای حل مشکلات توپ را به زمین برجام بیندازیم، مساله ای حل و فصل نمی شود به طوری که تجربه یک سال گذشته نشان داد برجام معجزه گر نیست و از ابتدا این ایده که این توافق می تواند معیشت مردم را بهبود ببخشد، نادرست بوده است.                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :