موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/87307 :کد

0

جباری: استقلال را از هفته سوم ببینید

  ﺳﻪشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۲۵۴   
 تحلیل ایران -جباری: استقلال را از هفته سوم ببینید

هافبک سال‌های دور باشگاه استقلال گفت: استقلال در هفته اول لیگ برتر انتظارات را برآورده نکرد.

هافبک سال‌های دور باشگاه استقلال گفت: استقلال در هفته اول لیگ برتر انتظارات را برآورده نکرد.


به گزارش تحلیل ایران ، علی جباری درباره تساوی یک بر یک استقلال مقابل نفت‌ تهران گفت: استقلال در هفته نخست لیگ برتر انتظارات را برآورده نکرد. این عملکرد نه‌چندان خوب می‌تواند به دلیل بدنسازی این تیم باشد. بازیکنان هنوز تحت تأثیر فشار بالای تمرینات بدنسازی قرار دارند و از این فشار رها نشده‌اند. به اعتقاد من، استقلال را باید از هفته سوم به بعد دید.

وی افزود: استقلال در نیمه اول بازی خوبی انجام داد، اما رفته تیم نفت بهتر بازی کرد و استقلال در لاک دفاعی فرو رفت. باید به این نکته هم اشاره کرد بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر مانند یک تمرین معمولی است. حضور تماشاگران می‌توانست برای استقلال که امسال جوان است، یک محرک باشد و شوق و انگیزه زیادی ایجاد کند.

پیشکسوت استقلال با اشاره به گلی که این تیم دریافت کرد، گفت: محمدحسین کنعانی‌زادگان می‌توانست توپ را به راحتی با سر دفع کند، اما کم‌تجربگی کرد. دروازه‌بان استقلال هم با اینکه موقعیت‌های زیادی از حریف مهار کرد، اما می‌توانست روی صحنه گل عملکرد بهتری داشته باشد. حسینی در صحنه گل تیم نفت نباید خم می‌شد. به نظر‌م، این مسئله نداشتن تمرین و بی‌تجربگی این بازیکن را نشان می‌دهد.

جباری ضمن تشکر از باشگاه نفت به دلیل برگزاری مراسم تقدیر از جواد نکونام اظهار داشت: باید مدیران باشگاه استقلال جواب بدهند که چرا برای این بازیکن مراسمی نگرفته‌اند. نکونام یکی دو سال برای استقلال بازی کرد و باید به حرمت تلاشش، از وی تقدیر و تشکر کنند. امیدوارم روزی برسد که همه باشگاه‌ها پس از خداحافظی بازیکنانی که برای این تیم‌ها زحمت کشیده‌اند، به شایستگی از آنها دلجویی کنند.
 
منبع: تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :