موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/87371 :کد

0

جنایت «الصراری» اهمیت سلاح در مقابله با دشمن را اثبات می‎کند

  ﺳﻪشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۷
تعداد بازدید : ۲۱۹   
 تحلیل ایران -جنایت «الصراری» اهمیت سلاح در مقابله با دشمن را اثبات می‎کند

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به جنایات جدید مزدوران سعودی در روستای «الصراری» در تعز، نشان دهنده اهمیت موضوع عدم تحویل سلاح در مبارزه با دشمن است.

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به جنایات جدید مزدوران سعودی در روستای «الصراری» در تعز، نشان دهنده اهمیت موضوع عدم تحویل سلاح در مبارزه با دشمن است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه خبری المسیره، «محمد عبداسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که آنچه در روستای «الصراری» در تعز رخ داده است، اهمیت اتکای نیروهای یمنی به سلاح در مبارزه با دشمن سعودی را اثبات می کند.

 

عبدالسلام با بیان اینکه «اتکای ما به خداوند و بیداری و هوشیاری ملت یمن است»، از ارتش و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله خواست تا نقش خود دربار آنچه که در تعز رخ داده است، ایفا کنند.

 

وی افزود: بارها سازمان ملل را در جریان جنایات هایی که در الصراوی رخ می دهد، قرار دادیم اما متاسفانه این نهاد بین المللی هیچ اقدامی انجام نداده است.

 

مزدوران سعودی روز سه شنبه یک مسجد را در روستای «الصراری» منفجر کردند و با حمله به این روستا، ده‎ها نفر از اهالی آن را اسیر و اجساد اعدام شدگان را مثله کردند.

 

در این جنایت جدید، 20 نفر از اهالی این روستا که در منطقه «صبر الموادم» تعز وجود دارد، کشته شدند.

 

خبرگزاری «سبأنت» به نقل از یک منبع محلی گزارش داد که مزدوران سعودی همچنین بیش از 50 منزل اهالی این روستا را پس از غارت آن، آتش زدند.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :