موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بورس

a/87387 :کد

0

افزایش شاخص بورس فوتسی ۱۰۰ لندن به رغم کاهش قیمت نفت

  چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۴
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -افزایش شاخص بورس فوتسی ۱۰۰ لندن به رغم کاهش قیمت نفت

شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن و ارزش پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا و یورو، در پایان معاملات روز سه شنبه، به رغم کاهش قیمت نفت خام برنت دریای شمال، افزایش یافتند.

شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن و ارزش پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا و یورو، در پایان معاملات روز سه شنبه، به رغم کاهش قیمت نفت خام برنت دریای شمال، افزایش یافتند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، ارزش شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن که در آن در هر روز کاری سهام 100 شرکت مهم و بزرگ انگلیس از نظر ارزش بازاری سهام ثبت شده در بورس، ارزش گذاری و خریدوفروش می شود در بعد از ظهر روز سه شنبه با افزایش 0.21 درصدی مواجه شد.


شاخص سهام بورس فوتسی 100 لندن، با 13 واحد افزایش، به 6 هزار 724 واحد رسید.


اما شاخص سهام بورس فوتسی 250 لندن با کاهش 0.13 درصدی مواجه بود و با 21واحد کاهش به 17 هزار و 69 واحد رسید.


در همین حال در میان شاخص سایر بورس های اروپایی در روز سه شنبه، 'دکس ' آلمان و ' کک 40 ' فرانسه روند افزایشی و ' آیبکس' اسپانیا روند کاهشی داشتند.


در پایان معاملات روز سه شنبه، ارزش شاخص سهام 'دکس 'در بازار بورس فرانکفورت آلمان 0.49 درصد و شاخص سهام 'کک چهل' در بازار بورس فرانسه 0.15 درصد افزایش و شاخص بازار بورس اسپانیا موسوم به «آیبکس» 0.18 درصد کاهش یافتند.


پوند انگلیس نیز عصر روز سه شنبه در برابر دلار آمریکا با 0.28 درصد افزایش، در مقابل 1.3142 دلار و همچنین با 0.32 درصد افزایش در مقابل یورو، در مقابل1.1959 یورو معامله شد.


در همین حال هر بشکه نفت خام سبک برنت دریای شمال که بیش از دو سوم نفت های جهان از جمله نفت اوپک، بر اساس آن قیمت گذاری می شوند، روز سه شنبه در بازار لندن، با حدود 71 سنت کاهش به 44.14 دلار رسید.


به گزارش منابع انگلیسی، بهای هر بشکه نفت شاخص آمریکا، 'وست تگزاس اینترمیدییت '( دبلیوتی آی ) نیز روز سه شنبه با 21 سنت کاهش به 42.92 دلار رسید.منبع:خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :