موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بوکس

a/87405 :کد

0

انتقاد رئیس فدراسیون از پخش نشدن مسابقات بوکس در تلویزیون

  چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -انتقاد رئیس فدراسیون از پخش نشدن مسابقات بوکس در تلویزیون

رئیس فدراسیون بوکس از پخش نشدن مسابقات بوکس از رسانه ملی انتقاد کرد و گفت که در مدیریت جدید صدا و سیما انتظار می رود طلسم پخش مسابقات این رشته ورزشی شکسته شود.

رئیس فدراسیون بوکس از پخش نشدن مسابقات بوکس از رسانه ملی انتقاد کرد و گفت که در مدیریت جدید صدا و سیما انتظار می رود طلسم پخش مسابقات این رشته ورزشی شکسته شود.

 

به گزارش تحلیل ایران احمد ناطق نوری سه شنبه شب در حاشیه مراسم پایانی هشتمین دوره مسابقات بوکس نوجوانان کشور افزود : ورزش بوکس بیست و دومین ورزش پرخطر در دنیا شناخته شده است اما متاسفانه عده ای به علت عدم آگاهی ، این ورزش را از جمله ورزش های پرخطر می دانند.


وی ادامه داد : برگزاری مسابقات بوکس در رده نوجوانان می تواند در کشف استعدادهای جدید در کشور کمک کند و از سویی دیگر این ورزش روحیه پهلوانی را در جوانان تقویت می کند.


ناطق نوری گفت : بر اساس آمار ، ورزشکاران بوکس به هیچ عنوان در دام نزاع های شخصی نمی افتند و از این ورزش برای منافع شخصی استفاده نمی کنند.


وی افزود : با تجربه چندین ساله ای که در فدراسیون بوکس دارم ، به طور قاطع اعلام می کنم که هیجان و خشم بوکسور در رینگ بوکس به طور کامل تخلیه می شود و خارج از رینگ بسیار متواضع و فروتن در جامعه زندگی می کند.


رئیس فدراسیون بوکس گفت : خوشبختانه خانواده ها به این باور رسیده اند که این ورزش نه تنها فرزندان آنان را خشن بار نمی آورد بلکه بسیار متواضع و فروتن می سازد.


وی همچنین کمبود بودجه را از دیگر مشکلات فدراسیون بوکس برشمرد و افزود : امیدواریم با تخصیص بودجه لازم و کافی به فدراسیون بوکس و پخش بازی از رسانه ملی بتوانیم در رده های جهانی و المپیک برای کشور افتخار کسب کنیم.


هشتمین دوره مسابقات بوکس نوجوانان کشور از جمعه یکم مرداد با حضور 33 تیم متشکل از 218 بوکسور از تمامی استان های کشور در سالن ورزشی یادگار امام (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل آغاز شد.


این مسابقات سه شنبه شب با قهرمانی تیم مازندران و نائب قهرمانی استان گیلان پایان یافت .

 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :