موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حقوق قضائی

a/87539 :کد

0

دستگیری عامل شهادت سرباز ناجا در سیستان

  چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -دستگیری عامل شهادت سرباز ناجا در سیستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری راننده متواری که عامل شهادت سرباز انتظامی بخش بمپور سیستان و بلوچستان بود، خبر داد.


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری راننده متواری که عامل شهادت سرباز انتظامی بخش بمپور سیستان و بلوچستان بود، خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، با اعلام این خبر اظهار داشت: عامل شهادت سرباز انتظامی بخش «بمپور» در استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و طی عملیات تخصصی دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران انتظامی «بمپور‌» در ساعت 17 مورخ 3 مرداد سال جاری در حین اجرای مأموریت و کنترل خودروهای عبوری برای استقرار نظم و امنیت بوده که راننده یک دستگاه پژو 405 با سرعت زیاد به ایستگاه بازرسی مأموران نزدیک شده و ضمن عدم توجه به دستور پلیس، با یکی از سربازان وظیفه با نام «حامد گنابادی» برخورد می‌کند و از محل متواری می‌شود.
 
فارس نوشت: متأسفانه این سرباز در اثر شدت جراحات وارده و بعد از طی مراحل درمان در بیمارستان به شهادت رسید. کارآگاهان پلیس با پایش‌های میدانی و اشراف اطلاعاتی، بامداد امروز (6 مرداد) عامل شهادت سرباز نیروی انتظامی را در حالی که با استفاده از خودرویی که در زمان حادثه از آ‌ن استفاده کرده بود، شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این فرد دارای سوابق کیفری بوده، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به شهادت رساندن سرباز انتظامی بخش بمپور اعتراف کرد.


                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :