موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/87652 :کد

0

ثبت ۹ مورد نقض آتش بس در حومه دمشق و لاذقیه سوریه

  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۴۷
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -ثبت ۹ مورد نقض آتش بس در حومه دمشق و لاذقیه سوریه

مرکز روسی نظارت بر آتش بس در سوریه از ثبت ۹ مورد نقض آتش بس در حومه استان های «دمشق» و «لاذقیه» توسط گروه های مسلح طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

 

 

 

مرکز روسی نظارت بر آتش بس در سوریه از ثبت ۹ مورد نقض آتش بس در حومه استان های «دمشق» و «لاذقیه» توسط گروه های مسلح طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، مرکز روسی حمیمیم ویژه نظارت بر آتش بس در سوریه از ثبت ۹ مورد نقض آتش بس در این کشور طی ۲۴ ساعت گذشته از سوی تروریست ها خبر داد. بنا بر اعلام این مرکز موارد نقض آتش بس در حومه استان های دمشق و لاذقیه ثبت شده است.


مرکز حمیمیم همچنین اعلام کرد که ۱۶ منطقه در سوریه شامل ۴ منطقه در لاذقیه، ۱۰ منطقه در استان سویداء و ۲ منطقه در استان القنیطره به آتش بس پیوسته و تعداد کل مناطق ملحق به آتش بس در سوریه به ۲۷۵ منطقه رسید. این مرکز همچنین اعلام کرد که تعداد گروه های مسلحی که به آتش بس در سوریه اعلام پایبندی کرده اند بدون تغییر ۶۱ گروه باقی مانده است.


مهر به نقل از روسیا الیوم نوشت: از سوی دیگر مرکز حمیمیم افزود که گروه های تروریستی جبهه النصره و داعش به تلاش های خود برای ناکام گذاشتن آتش بس در سوریه ادامه می دهند.


بنا بر اعلام این مرکز گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» مناطق حتیته الجرش، حوش الفاره، دوما، حرستا و زملکا در حومه دمشق و جوبر در دمشق را مورد حمله خمپاره ای و موشکی قرار داد.


همچنین گروه تروریستی موسوم به «احرارالشام» منطقه تاوما در حومه لاذقیه را هدف حمله قرار داد. تروریست ها همچنین به مناطق تل الجبقجه و کفرحمره در حومه حلب و محلات شیخ مقصود، الانصار، الخالدیه و الشهباء القدیمه در شهر حلب حمله کردند.


مرکز حمیمیم همچنین اعلام کرد که یک هواپیمای باری روسیه ۲۱ تن کمک های انسانی سازمان ملل متحد را از طریق هوایی به اهالی شهر دیرالزور که تحت محاصره تروریست های داعش هستند ارسال نمود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :