موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/87669 :کد

0

مردم بحرین مخالف این حکومت هستند

  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۳
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -مردم بحرین مخالف این حکومت هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری دادگاه آیت‌الله عیسی قاسم گفت: رژیم آل‌خلیفه کوچکترین حق و ارزشی برای شیعیان و مردم بحرین قائل نیست.

 

 

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری دادگاه آیت‌الله عیسی قاسم گفت: رژیم آل‌خلیفه کوچکترین حق و ارزشی برای شیعیان و مردم بحرین قائل نیست.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمد‌تقی پورمحمدی با اشاره به اشاره به اقدامات رژیم آل‌خلیفه علیه شیعیان بحرین و شیخ عیسی قاسم و برگزاری دادگاه این عالم دینی اظهار داشت: رژیم آل‌خلیفه کوچکترین حق و ارزشی برای شیعیان و مردم بحرین قائل نیست و تنها با زور و فشار قصد حکومت بر آنها را دارد که این اقدامات به ضرر این رژیم تمام می‌شود.


خبرنگار تسنیم در قم نوشت: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات رژیم آل خلیفه علیه ملت بحرین افزود: در بحرین شرایط خاصی وجود دارد و آل خلیفه تلاش می‌کند با زورگویی و حمایت آل‌سعود حکومت کند، مردم بحرین با این حکومت مخالف هستند و به مبارزه با آن می‌پردازند و به صورت مسالمت آمیز و به دور از درگیری خواستار عدالت هستند.


آیت‌الله پورمحمدی با اشاره به حکم دادگاه بحرین علیه شیخ عیسی قاسم گفت: شیخ عیسی قاسم میان مردم بحرین نفوذ دارد و مرجع دینی آن‌ها است، رژیم آل‌خلیفه با اتهامات بی‌اساس رهبر شیعیان بحرین را به دادگاه احظار کرده که این موضوع برخلاف آزادی بیان و دموکراسی است.


استاد حوزه علمیه با بیان اینکه آل‌خلیفه این موضوع را بداند که برخورد با علمای دینی ثمره‌ای جز نابودی حکومتشان ندارد، بیان کرد: خون عالمان دین سبب سقوط حکومت‌های ظالم می‌شود، آل‌خلیفه از رژیم شاه عبرت بگیرد که امام خمینی (ع) را به کشورهای عراق و ترکیه تبعید کرد اما این اقدام سبب شد آتشی که زیر خاکستر بود شعله‌ور شود و انقلاب اسلامی به پیروزی برسد و رژیم شاهنشاهی سقوط کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :