موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رهبری

a/87681 :کد

0

نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار

  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۰
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم ایستاده در غبار

چهل و سومین هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله با سرمقاله ای درباره "دلایل شکست نهضت مشروطه" و خبری درخصوص نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم تحسین شده «ایستاده در غبار» منتشر شد.

 

 

 

چهل و سومین هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله با سرمقاله ای درباره "دلایل شکست نهضت مشروطه" و خبری درخصوص نظر رهبر معظم انقلاب درباره فیلم تحسین شده «ایستاده در غبار» منتشر شد.
 
 
 
به گزارش تحلیل ایران، گزارش این شماره نیز به "باید و نبایدهای 6 گانه رهبر معظم انقلاب در باب جهاد روشنگری" اختصاص یافته است. 

صداوسیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نوشت: تصویری از بازدید رهبر انقلاب از منزل شهید داریوش رضایی نژاد و ملاطفت ایشان نسبت به آرمیتا نیز در بخش عکس ویژه این شماره قرار گرفته است.
 
چهل و سومین شماره خط حزب الله به روح پرفتوح روحانی شهید سیدرضا کامیاب «یکی از عزیزترین دوستان» رهبر انقلاب هدیه شده است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، جهت مطالعه و برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
 
* نظر رهبر انقلاب درباره فیلم «ایستاده در غبار»
بر اساس گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این شماره از خط حزب الله آمده است: "ایستاده در غبار" بهترین فیلم سی وچهارمین جشنواره فیلم فجر مورد تحسین رهبر انقلاب قرار گرفت. 

این فیلم، زندگی سردار بزرگ دفاع مقدس حاج احمد متوسلیان را از دوران کودکی تا سالهای حضور در جبهه های جنگ و سپس حضور در لبنان روایت می کند. 

در دیـدار کوتاهی که تعدادی از دست اندرکاران فیلم ایستاده در غبار با رهبر معظم انقلاب داشتند، ایشان فیلم را مورد تحسین و تمجید قرار دادند. 
ایستاده در غبار، فیلمی به نویسندگی وکارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد، محصول سال 1394 سازمان هنری رسانه ای اوج است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :