موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/87698 :کد

0

یک میلیاردمین آیفون اپل فروخته شد

  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -یک میلیاردمین آیفون اپل فروخته شد

شرکت اپل امروز اعلام کرد که یک میلیاردمین آیفون خود را فروخته است. تیم کوک، مدیر عامل اپل با حضور در همایشی که در مقر اصلی این شرکت در کوپرتینو برگزار شده بود، این دستاورد را جشن گرفت.

شرکت اپل امروز اعلام کرد که یک میلیاردمین آیفون خود را فروخته است. تیم کوک، مدیر عامل اپل با حضور در همایشی که در مقر اصلی این شرکت در کوپرتینو برگزار شده بود، این دستاورد را جشن گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران، تیم کوک در این همایش گفت: "آیفون یکی از مهم ترین و موفق ترین محصولات تاریخ است که موجب تغییر جهان شده است. آیفون چیزی بیش از یک همراه همیشگی است. این محصول در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه ماست و به ما امکان می‌دهد بخش عمده‌ای از فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهیم."

اولین آیفون در سال 2007 میلادی به بازار عرضه شد، بنابراین دستیابی به این رقم فروش یک میلیاردی، کمتر از یک دهه طول کشیده است.


فروش یک میلیاردمین آیفون هفته پیش صورت گرفته است اما اپل هیچ اطلاعاتی درباره اینکه این گوشی توسط چه کسی خریداری شده و این خرید در چه منطقه‌ای صورت گرفته، ارایه نداده است.

تیم کوک در ادامه افزود: "ما هیچ وقت تلاش نکردیم که بیشترین درآمد را داشته باشیم، اما همواره این هدف را داشته‌ایم تا بهترین محصولاتی را تولید کنیم که بتوانند زندگی کاربرانمان را متحول کنند.

یکی از سخنگویان اپل از ارایه اطلاعات درباره اینکه این مشتری خوش شناس از اپل هدیه‌ای دریافت کرده است یا نه، خودداری کرد.

رسیدن به فروش یک میلیاردی دستاوردی بزرگی برای اپل است، اما با نزدیک شدن به رونمایی از آیفون جدید در ماه سپتامبر، اپل برای دومین سه ماهه متوالی با کاهش فروش آیفون‌هایش همراه بوده است. مطابق با شایعات آیفون امسال اپل در مقایسه با هم نسلان خود تغییر چندانی نخواهد داشت و انتظار می‌رود آیفون بعدی اپل که در سال 2017 و همزمان با دهمین سالگرد آیفون به بازار عرضه خواهد شد، محصولی انقلابی باشد.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :