موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/87803 :کد

0

فساد اداری محصول محافظه‌کاری است

  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۸
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -فساد اداری محصول محافظه‌کاری است

معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدیران تکنوکرات پاسبان امروزند که فایده و لذت آنی برای آنها تامین‌کننده سقف آرزوهایشان است گفت: فساد اداری محصول محافظه‌کاری و امید نداشتن به آینده برای

معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدیران تکنوکرات پاسبان امروزند که فایده و لذت آنی برای آنها تامین‌کننده سقف آرزوهایشان است گفت: فساد اداری محصول محافظه‌کاری و امید نداشتن به آینده برای خود و سازمان است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان با تأکید بر ضرورت نواندیشی و آینده پژوهشی، اظهارکرد: مدیر تحول‌گرا که پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌های متعالی است، حال را به نفع فردا پشت سر می‌گذارد. فردایی که یک گام اورا به هدف نهایی نزدیک می‌سازد.


وی افزود: فساد اداری محصول محافظه کاری و امید نداشتن به آینده متعالی برای خود و سازمان است. آن‌هایی که اهل تدبیر و تعامل نیستند، چشمه‌های امید را در دل همکاران و کارکنان می‌خشکانند.


محمدیان تصریح کرد: بسیاری از حرف‌ها و طرح‌ها همانند روغن‌های سوخته و مصرف شد‌ه‌ای هستند که دیگر قادر به روان کاری چرخ دنده‌های نظام دیوانی کشور نیستند. چرا که صاحبان این حرف‌ها در دیروزهای دور زندگی می‌کنند و از فرداها تصور روشنی ندارند.


وی افزود: مدیران تکنوکرات پاسبان امروزند که فایده و لذت آنی برای آنها تامین‌کننده سقف آرزوهایشان است، در حالیکه مدیر انقلابی در افق‌های دوردست پیروز‌ی‌هایی را می‌بیند که طی مسیرهای سخت و همراه ساختن همکاران و همراهان برای او ناممکن نمی‌نماید.


معاون پژوهشی وزیر با تاکید بر این مطلب که سنجه انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن است، اضافه کرد: امروز باید به جای سند نویسی و قانون تراشی، تحقق هدف‌های مصرح در چشم انداز و سیاستهای کلی نظام را به جدیت پیگیری کرد. سنجه انقلابی‌بودن، انقلابی عمل کردن، رفع مشکلات کشور، اقدام و عمل در جهت توسعه علمی و فناوری و نوسازی معنوی و انسجام ملی و اقتصاد مقاومتی است.


منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :