موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/87886 :کد

0

کاربران تازه وارد اندروید بخوانند

  جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۴۷
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -کاربران تازه وارد اندروید بخوانند

جدال بر سر اینکه سیستم عامل برتر موبایل اندروید است یا iOS، از ابتدای معرفی این دو پلتفرم وجود داشته است. اما امروزه این دو سیستم عامل رقابت سختی با یکدیگر دارند و هر دو از سرعتی بالا و پایداری مناسب

جدال بر سر اینکه سیستم عامل برتر موبایل اندروید است یا iOS، از ابتدای معرفی این دو پلتفرم وجود داشته است. اما امروزه این دو سیستم عامل رقابت سختی با یکدیگر دارند و هر دو از سرعتی بالا و پایداری مناسب برخوردارند و کاربران بسته به سلیقه شخصی شان، استفاده از یکی از آنها را به دیگری ترجیح می دهند.

 

به گزارش تحلیل ایران  شاید بتوان گفت که امروزه بسیاری قابلیت ها در سیستم عامل های موبایل مشابه به هم هستند و حتی شباهت هایی به کامپیوترهای دسکتاپ دارند. ولی همیشه چیزهایی وجود دارد که افراد تازه وارد در کار با آنها دچار ابهام می شوند.


هنگامی که کاربران آیفون، گوشی جدید خود را روشن می کنند با اپلیکیشنی آموزشی برای آشنایی بیشتر با iOS روبرو می شوند که ابهامات شان را تا حد زیادی برطرف می کند. حالا به نظر می رسد که گوگل هم دست به کار شده و نه به شکل اپلیکیشن، که از طریق یک وب سایت به کمک کاربران تازه واردش آمده است.


وب سایت Android.com حالا دارای بخشی به نام Tips & Tricks است که کاربر را از تمام قابلیت های اصلی اندروید آگاه می کند. زیرمجموعه های این بخش عبارتند از امنیت، صدا، تصویر، باتری، شخصی سازی، اپلیکیشن ها و تنظیمات. این مجموعه روی هم رفته 53 نکته آموزشی را در اختیار کاربران قرار می دهد.


با استفاده از این نکات آموزشی یاد می گیرد که تنظیمات موقعیت مکانی خود را چطور تغییر دهید، از تصاویر خود پشتیبان تهیه کنید، از گوشی خود در صورت به سرقت رفتن آن محافظت کنید، چه دستورات صوتی می توانید صادر کنید و در کدام بخش ها می توانید تنظیمات شخصی خودتان را داشته باشید.


بر همین اساس، اگر شما هم جزو افرادی هستید که به تازگی عضو خانواده اندروید شده اید، بد نیست سری به این وب سایت بزنید.

 

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :