موضوعات ‌مرتبط: سیاسی نماز جمعه

a/87959 :کد

0

خطیب موقت نماز جمعه : حقوق های نجومی دلها را جریحه دار کرد

  جمعه ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -خطیب موقت نماز جمعه : حقوق های نجومی دلها را جریحه دار کرد

امام جمعه موقت تهران گفت: حادثه هولناکی که سعودی ها با آن پرونده سیاه و ننگین خود را، ننگین تر کردند حمله به یک روستا در استان تعز یمن بود.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: حادثه هولناکی که سعودی ها با آن پرونده سیاه و ننگین خود را، ننگین تر کردند حمله به یک روستا در استان تعز یمن بود.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام کاظم صدیقی در نمازجمعه این هفته تهران ضمن تسلیت شهادت امام صادق(ع) و تبریک هفته کرامت اظهار داشت: حادثه هولناکی که سعودی ها با آن پرونده سیاه و ننگین خود را، ننگین تر کردند حمله به یک روستا در استان تعز یمن بود.


وی افزود: آنها خمپاره های زیادی به آن روستا زدند و هم مسجدی را منفجر کردند؛ هم مردم آنجا را قتل عام کرده و پس از کشتن مسلمانان بدن های آنها را مثله کردند و قبر عارفی که در آنجا مورد احترام بود نبش قبر کرده و استخوان ها را درآوردند و به آتش کشیدند.


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه این درندگی با کجای اسلام همخوانی دارد، ادامه داد: کدام حقوق بشر اینها را تایید می کند و اینها چطور ادعای مسلمانی و خادم الحرمینی دارند؟ این لکه ننگی بود که بر ننگ های دیگر آنها اضافه شد.


حجت الاسلام صدیقی همچنین با اشاره به انفجار تروریستی اخیر در افغانستان، گفت: در افغانستان قوم هزاره که قرار بود برقی به آنها داده شود اما به کسان دیگری داده شد به عنوان جنبش روشنایی تجمعی کردند تا مطالبه حقی انجام دهند اما سه انفجار پی در پی بیش از ۸۰ انسان بیگناه را به خاک و خون کشید و صدها نفر مجروح شدند.


وی خاطرنشان کرد: این اتفاق را طالبان به عهده نگرفت و سازمانهای بین المللی و دولت افغانستان باید پاسخگو باشند که عامل این جنایت هولناک چه کسی بوده است؟


امام جمعه موقت تهران ادامه داد: موادی به دست آمده است که این مواد در حکومت ها وجود دارد و ما این فاجعه را نیز تسلیت می گوییم و بار دیگر بی عرضگی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر و سازمانهای بین المللی هم در جریان یمن و هم در جریان افغانستان و هم در هر جایی که مظلوم کشی وجود دارد این سازمانها هیچ عرضه و موجودیتی ندارند.


حجت الاسلام صدیقی در ادامه با اشاره به مسئله حقوق های نجومی تصریح کرد: مسئله حقوق های نجومی دلها را جریحه دار، احساسات مردم را اندوهگین و وجدان های خفته را بیدار کرد.


منبع : خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :