موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات عالیات

a/88088 :کد

0

پرداخت تسهیلات سفر به عتبات برای دارندگان فیش حج عمره

  شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -پرداخت تسهیلات سفر به عتبات برای دارندگان فیش حج عمره

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از پرداخت تسهیلات بانکی سفر عتبات عالیات برای دارندگان فیش حج عمره خبر داد و گفت: سازوکار این موضوع در حال نهایی شدن است.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از پرداخت تسهیلات بانکی سفر عتبات عالیات برای دارندگان فیش حج عمره خبر داد و گفت: سازوکار این موضوع در حال نهایی شدن است.

به گزارش تحلیل ایران، محسن نظافتی  درباره آخرین تمهیدات اندیشیده شده برای پرداخت تسهیلات سفر عتبات به دارندگان فیش حج عمره اظهار کرد: هفته گذشته با مسئولان ذیربط در بانک ملی و ملت نشستهایی را برگزار کردیم و تا یک ماه آینده این برنامه مهم عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: رایزنی‌های لازم برای پرداخت تسهیلات بانکی سفر عتبات به دارندگان فیش حج عمره انجام گرفته و امیدواریم مورد اقبال علاقمندان قرار بگیرد.مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت خاطر نشان کرد: در نظر داریم تا برای علاقمندان به سفر عتبات که دارای فیش حج عمره تسهیلاتی بانکی در نظر بگیریم تا این افراد بتوانند بدون ضامن از وام بانکی بابت سفر زیارتی بهره بگیرند.

 

تسنیم نوشت: فیشهای حج عمره به عنوان ضمانت استفاده کنندگان از تسهیلات سفر عتبات خواهد بود و برنامه‌های این کار مهم با بانکهای عامل در حال انجام است و به‌زودی اعلام خواهد شد. در نظر داریم تا حداقل یک میلیون تومان تسهیلات برای این سفر زائران عتبات عالیات در نظر بگیریم که البته رقم نهایی منوط به جلسات آتی با بانکها و تعیین تکلیف در این باره است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :