موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/88148 :کد

0

هکرها سامانه مراکز دفاعی روسیه را ویروسی کردند

  شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۱
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -هکرها سامانه مراکز دفاعی روسیه را ویروسی کردند

مراکز رایانه ای ۲۰ سازمان دفاعی و مجموعه های صنعتی تولید کننده جنگ افزار در روسیه هدف حمله های هکری و آلوده سازی ویروسی قرار گرفت و این عملیات بسیار حرفه ای اعلام شده است.

 مراکز رایانه ای 20 سازمان دفاعی و مجموعه های صنعتی تولید کننده جنگ افزار در روسیه هدف حمله های هکری و آلوده سازی ویروسی قرار گرفت و این عملیات بسیار حرفه ای اعلام شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سازمان امنیت فدرال روسیه امروز (شنبه) اعلام کرد: در عملیات هکری اجرا شده، مجموعه ای از سامانه های رایانه ای دولتی در امور دفاعی و همچنین مراکز سازنده تسلیحات هدف حمله قرار گرفت.

 

خبرگزاری روسیا سگودنیا در این باره نوشت: ویروس های انتشار یافته و عملیات انجام گرفته نشان می دهد که گروه هکری از مهارت های عالی و حرفه ای برخوردار بوده است.


بنا به این گزارش، اقدام های صورت گرفته با برنامه ریزی قبلی و با هدف جاسوسی سایبری و همچنین ایجاد اخلال در روند کاری فعالیت های سازمان های دولتی روسیه در این بخش انجام شده است.


از دو هفته پیش نیز مقام های آمریکایی، هکرها از روسیه را متهم کرده اند که با حمله به صندوق های ایمیلی حزب دموکرات، اطلاعات زیادی را در اختیار افشاگران در فضای مجازی قرار داده اند که مسکو بشدت این اتهام را رد کرده است.


منبع : خبرگزاری ایرنا

 

                               

هکر     روسی     رایانه     فدرال     ویروس    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :