موضوعات ‌مرتبط: سیاسی نظامی

a/88150 :کد

0

برگزاری افتتاحیه مسابقات تانک بیاتلون باحضور"تیم زرهی ایران"

  شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۳۹۹   
 تحلیل ایران -برگزاری افتتاحیه مسابقات تانک بیاتلون باحضور"تیم زرهی ایران"

مراسم افتتاحیه مسابقات تانک بیاتلون یکی از رشته‌های پرطرفدار مسابقات نظامی روسیه با حضور تیم زرهی ایران برگزار شد.

مراسم افتتاحیه مسابقات تانک بیاتلون یکی از رشته‌های پرطرفدار مسابقات نظامی روسیه با حضور تیم زرهی ایران برگزار شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، مراسم افتتاحیه مسابقات تانک بیاتلون از رشته‌های پرطرفدار و جذاب مسابقات نظامی روسیه (International Army Games 2016)، با حضور تیم زرهی ایران و 16 کشور دیگر از پیش از ظهر امروز در روسیه برگزار شد.


در این رشته از مسابقات، 17 تیم از 17 کشور جهان حضور دارند. تیم‌های ایران، روسیه، چین، قزاقستان، ونزئولا، نیکاراگوئه،‌ آنگولا، بلاروس، تاجیکستان و . . . از جمله تیم‌های حاضر در این رشته هستند.


در مراسم افتتاحیه این رشته که با حضور مقامات کشورهای حاضر در این رشته و همچنین کشورهای ناظر برگزار شد، یک فروند بالگرد پیشرفته میل 28 (mi-28)، یک فروند بالگرد پیشرفته کاموف 52 (ka-52) و همچنین چندین فروند هواپیماهای روسی، به‌طور جداگانه به انجام نمایش هوایی پرداختند که موجب تشویق حضار نیز شد.


چتربازان نیز پرچم کشورهای حاضر در این رشته را در آسمان محل برگزاری مسابقات به اهتزاز درآوردند.


پس از پایان نمایش هوایی، تانک‌های تی72 ارتش روسیه و همچنین چند عراده هویتزر به نمایش میدانی پرداخته و سپس یکی از توپ‌های خودکششی اقدام به شلیک چند گلوله کرد.


در مسابقات تانک بیاتلون، هر تیم 4 عراده تانک در اختیار دارد که در هر تانک 3 خدمه اصلی حضور دارد که علاوه بر این 3 نفر، یک نفر به‌عنوان خدمه رزرو در میدان حضور خواهد داشت. علاوه بر این، هر تیم هم می‌تواند 2 مربی با خود در میدان داشته باشد.


تیم‌های حاضر در میدان مسابقات تانک بیاتلون، 6 نیرو نیز به عنوان واحد تعمیر و نگهداری در اختیار دارند که با این حساب، تیم‌های حاضر در مسابقات رشته تانک بیاتلون، مجموعا متشکل از 4 تانک و 20 نیرو (مربی، خدمه، نیروی رزرو و واحد تعمیر و نگهداری) خواهند بود.


گفتنی است در این مسابقات، تیم ایران نیز حضور داشته و از تانک‌های تی 72 بی 3 (T72-B3) استفاده خواهد کرد.


این مسابقات با پایان یافتن مراسم افتتاحیه، رسما آغاز به کار کرده و هم اکنون در حال رقابت هستند.


مسابقات رشته تانک بیاتلون، مسابقاتی است که در آن، با استفاده از تانک، چندین کار مختلف از جمله سرعت، تیراندازی توسط تیربارچی، تیراندازی با توپ، تیراندازی در وضعیت‌های مختلف، حرکت در مسیرهای ناهموار و . . . انجام می‌شود. مسابقات این رشته، مسابقاتی چندگانه و چند مرحله‌ای هستند.


منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :