موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/88195 :کد

0

فرصت بدهید منصوریان کارش را بکند

  شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۰۸
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -فرصت بدهید منصوریان کارش را بکند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه هواداران استقلال فصل گذشته شرایط سختی را تجربه کردند دلیل نمی‌شود به منصوریان و کادر جدید فشار بیاورند.

 

 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه هواداران استقلال فصل گذشته شرایط سختی را تجربه کردند دلیل نمی‌شود به منصوریان و کادر جدید فشار بیاورند.
به گزارش تحلیل ایران، محمود فکری در مورد شرایط استقلال اظهارداشت: به خاطر مشغله و مسئولیتی که در نساجی دارم فرصت نکردم بازی استقلال را ببینم. ولی به طور کلی می‌گویم باید به تیم جدید و کادرجدید فرصت داد و نتیجه گرفتن تیم به عوامل زیادی بستگی دارد.

وی در توصیه به هواداران استقلال گفت: این‌که فصل گذشته شرایط سختی برای هواداران استقلال ایجاد شده نباید باعث شود توقعشان از تیم جدید بالا برود و کادرفنی را تحت فشار بگذارند. باید اجازه داد علیرضا منصوریان کارش را بکند و البته شرایط هم فراهم باشد تا بتواند نتیجه بگیرد. استقلال این فصل تیم خوبی جمع کرده و شرایط خوبی دارد و رفته رفته می‌تواند بهتر شود.

خبرنگار میزان نوشت: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان در مورد شرایط تیمش هم گفت: شرایط نساجی خوب است و بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و نفراتی‌هم که خواستیم جذب تیم شده اند که آخرینشان محمد عباس‌زاده است. ولی همانطور که در مورد استقلال هم گفتم در مورد نساجی هم می‌گویم نباید نتایج سال‌های گذشته روی ما فشار ایجاد کند و ما جوابگوی نتایج گذشته نیستیم. امسال لیگ یک تیم‌های خوبی دارد و لیگ سختی است و ماهم تلاشمان را برای موفقیت می‌کنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :