موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/88214 :کد

0

حضور سه فیلم و دو مستند در جشنواره ملبورن

  شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۵
تعداد بازدید : ۳۳۰   
 تحلیل ایران -حضور سه فیلم و دو مستند در جشنواره ملبورن

«فروشنده»،«اژدها وارد می‌شود» و «رویاهای دم‌صبح» در شصت‌وپنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ملبورن استرالیا روی پرده می‌روند و مستند«سونیا» از «رخساره قائم‌مقامی» که یک فیلم مشترک است.

 

 

 

 

«فروشنده»،«اژدها وارد می‌شود» و «رویاهای دم‌صبح» در شصت‌وپنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ملبورن استرالیا روی پرده می‌روند و مستند«سونیا» از «رخساره قائم‌مقامی» که یک فیلم مشترک است در این جشنواره حضور دارد.

 
 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، «فروشنده»،«اژدها وارد می‌شود» و «رویاهای دم‌صبح»  در شصت‌وپنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ملبورن استرالیا روی پرده می‌روند و مستند«سونیا» از «رخساره قائم‌مقامی» که یک فیلم مشترک است در این جشنواره حضور دارد.


وب‌سایت این جشنواره بین‌المللی اعلام کرد: فیلم «رویاهای دم‌صبح» مهرداد اسکویی در روزهای ششم و هشتم اوت (۱۶ و ۱۸ مردادماه) نمایش داده می‌شود. روزهای پنجم و هشتم اوت (۱۵ و ۱۸ مردادماه) برای نمایش «اژدها وارد می‌شود» ساخته جدید «مانی حقیقی» در جشنواره فیلم ملبورن ۲۰۱۶ اعلام شده است.


فارس نوشت: مستند «سونیتا» به کارگردانی «رخساره قائم مقامی» نیز که ساخته مشترک آلمان، سوییس و ایران است که در این فستیوال اکران می شود. داستان فیلم درباره سونیتا دختری ۱۸ ساله از کشور افغانستان که به صورت غیرقانونی به تهران مهاجرت کرده است. دختر جوانی که به عنوان خواننده و رپر می خواهد زندگی کند. در این میان مادر او می خواهد از او یک عروس ساخته و آن را به خانواده دیگری بفروشد و همین امر او را به فرار ترغیب می‌کند.


شصت‌وپنجمین جشنواره فیلم ملبورن از ۲۸ جولای (هفتم مرداد) آغاز به کار کرده و پس از سه هفته فعالیت، تا چهاردهم اوت به کار خود ادامه خواهد داد. این رویداد سینمایی بزرگترین فستیوال در استرالیا و نیمکره جنوبی جهان محسوب می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :