موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تحلیلی

a/88234 :کد

0

حقوق‌های نجومی خیانت به ملت ایران بود

  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۱۸
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -حقوق‌های نجومی خیانت به ملت ایران بود

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: حقوق‌های نجومی در حقیقت خیانت به ملت ایران بود که خوشبختانه مقام معظم رهبری نیز در این خصوص منویات ارزشمندی داشتند که باید مسؤولان و دست‌اندرکاران قوه قضاییه این

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: حقوق‌های نجومی در حقیقت خیانت به ملت ایران بود که خوشبختانه مقام معظم رهبری نیز در این خصوص منویات ارزشمندی داشتند که باید مسؤولان و دست‌اندرکاران قوه قضاییه این مهم را با جدیت پیش ببرند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در مراسم سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) که با حضور هزاران نفر از مردم ولایتمدار شهرستان اقبالیه امشب در مسجد جامع این شهر برگزار شد به ابعاد شخصیتی ائمه معصومین پرداخت و اظهار کرد: مهم‌ترین برجستگی حضرت امام محمدباقر(ع) و امام جعفرصادق(ع) بعد فرهنگی این بزرگواران است.

وی خاطرنشان کرد: حضرت امام جعفرصادق(ع) شخصیتی برجسته بودند که توانستند علاوه بر کار فرهنگی، شاگردان برجسته و ارزشمندی را نیز تربیت کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره و بیان کرد: امروز بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمنان با انواع دسیسه‌ها و توطئه‌ها در تلاش هستند که با نفوذ و تخریب نهادهای انقلابی بار دیگر اهداف پلید خود را در این جامعه اسلامی ترویج کنند.

خاتمی ادامه داد: در فتنه 88 بسیاری از افراد در تلاش بودند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به گفته خود ساقط کنند که شکست مفتضحانه‌ای از این ملت بصیر و آگاه خوردند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: باید همانند گذشته و در تمام عرصه‌ها جلوه‌های نفوذ را شناخته و انحراف را بشناسیم و اطاعت از ولی فقیه را  اولویت همه برنامه‌های خود قرار دهیم، چرا‌که تداوم انقلاب اسلامی در گرو اطاعت از ولایت فقیه است.

خاتمی به ترویج شبکه‌های ماهواره‌ای بر علیه اعتقادات دینی ملت ایران اشاره و مطرح کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای امروز در دین‌زدایی ملت ایران نقش داشته که باید سعی کنیم فریب این شبکه‌ها را نخورده و همیشه در مسیر اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حرکت کنیم.

وی با اشاره به حقوق‌های نجومی عنوان کرد: مسأله حقوق‌های نجومی در حقیقت خیانت به ملت ایران بود که خوشبختانه مقام معظم رهبری نیز در این خصوص منویات ارزشمندی داشتند که باید مسؤولان و دست‌اندرکاران قوه قضاییه این مهم را با جدیت پیش ببرند.منبع: تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :