موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/88244 :کد

0

آیفون های آینده احتمالاً مجهز به دکمه چرخان می شوند

  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۳۲
تعداد بازدید : ۳۸۱   
 تحلیل ایران -آیفون های آینده احتمالاً مجهز به دکمه چرخان می شوند

آیفونی که قرار است به زودی در کنفرانس ماه سپتامبر اپل رونمایی شود، به نظر محصولی کاملاٌ معمولی می رسد که نوآوری خاصی در آن شاهد نخواهیم بود و در واقع حوصله بسیاری را سر خواهد برد.

آیفونی که قرار است به زودی در کنفرانس ماه سپتامبر اپل رونمایی شود، به نظر محصولی کاملاٌ معمولی می رسد که نوآوری خاصی در آن شاهد نخواهیم بود و در واقع حوصله بسیاری را سر خواهد برد.

 

به گزارش تحلیل ایران، اما آیفونی که قرار است سال آینده معرفی شود، میزبان تغییرات هیجان انگیزتری خواهد بود، چرا که اپل برای دهمین سالگرد آیفون قطعاً برنامه های ویژه ای دارد.

 

همیشه نوآوری و اختراعات جدید، موضوعی بوده که برای کاربران آیفون به عنوان ویژگی اصلی محصولات اپل شناخته می شده است. اما حالا با توجه به مشخصاتی که از تازه ترین آیفون در سایت های معتبر و مختلف فناوری درج شده، این گوشی جذابیت زیادی برای علاقه مندان ندارد و تحقیقات جدید حتی نشان داده اند که خیلی از افراد به هیچ وجه منتظر رونمایی از آیفون جدید نیستند. با این حال شاید پتنت تازه اپل بتواند تا حدودی این عده از افراد را دوباره به سمت آیفون ها بازگرداند.

 

تا کنون شنیده ایم که آیفون سال آینده اپل احتمالاً از نمایشگر اولد، بدنه ای کاملاً جدید، شارژ وایرلس، و ادغام دکمه هوم و سنسور تاچ به طور مستقیم در زیر نمایشگر برخوردار خواهد بود.

 

مرکز ثبت پتنت های امریکا به تازگی پتنتی را منتشر کرده که اپل در سال 2014 به این مرکز ارایه داده بود و در آن شاهد استفاده از دکمه چرخان (digital crown) که در ساعت های هوشمند این کمپانی هم وجود دارد، در آیفون و آیپد هستیم.

 

در تصویر این پتنت، دستگاه دیگر به دکمه هوم مجهز نیست و تنها از دکمه چرخان بهره می برد. وجود این دکمه چرخان قطعاً به برخی از کارها همچون اسکرول کردن و زوم کردن بسیار کمک می کند و دیگر نیازی به انجام حرکات مختلف با انگشت های دست نیست.

 

باید صبر کنیم و ببینیم آیا اپل این پتنت را به آیفون های آینده می آورد یا خیر.

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :