موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/88399 :کد

0

اصابت دومین موشک بالستیک زلزال۳ یمن به نجران

  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۷
تعداد بازدید : ۴۰۳   
 تحلیل ایران -اصابت دومین موشک بالستیک زلزال۳ یمن به نجران

یگان موشکی ارتش یمن در واکنشی انتقام‎جویانه و در پاسخ به ادامه حملات متجاوزانه ائتلاف سعودی، دومین موشک بالستیک «زلزال۳» را به سمت یکی از پایگاه های سعودی در نجران شلیک کرد.

 

 

 

یگان موشکی ارتش یمن در واکنشی انتقام‎جویانه و در پاسخ به ادامه حملات متجاوزانه ائتلاف سعودی، دومین موشک بالستیک «زلزال3» را به سمت یکی از پایگاه های سعودی در نجران شلیک کرد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، پدافند موشکی ارتش یمن و کمیته های مردمی وابسته به انصارالله، پایگاه نظامی سعودی «رجلاء» در منطقه مرزی نجران را با موشک بالستیک از نوع «زلزال3» منهدم کرد.


یک منبع نظامی ارتش یمن به شبکه «المسیره» یمن گفته که این موشک که عصر روز گذشته(شنبه) شلیک شد، دقیقا به هدف مورد نظر اصابت کرد.


وی افزود: این موشک بومی ساز در پاسخ به استمرار جنایات و حملات متجاوزانه سعودی آمریکایی علیه یمن شلیک شده است و تا زمانی که تجاوزهای عربستان به خاک یمن ادامه داشته باشد، ارتش یمن نیز شلیک موشک‌های بالستیک را متوقف نخواهد کرد.


فارس نوشت: یگان موشکی ارتش یمن از ابتدای ماه ماه جاری میلادی(جولای) تاکنون، 13 موشک بالستیک به سمت مواضع سعودی و محل تجمع عناصر مسلح وابسته به ائتلاف سعودی و مزدوران آن شلیک شد.


نیروهای یمنی 10 روز گذشته نیز یک فروند موشک زلزال3 را به سمت پایگاه گارد ملی عربستان در نجران شلیک کردند که در پی آن ده ها نفر از مزدوران سعودی کشته و زخمی شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :