موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/88408 :کد

0

کلینتون: ترامپ صلاحیت ندارد

  یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۵
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -کلینتون: ترامپ صلاحیت ندارد

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه اظهاراتش علیه دونالد ترامپ، روسیه را به تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات ۲۰۱۶ جهت تعیین جانشین باراک اوباما متهم کرد.

 

 

 

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه اظهاراتش علیه دونالد ترامپ، روسیه را به تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات 2016 جهت تعیین جانشین باراک اوباما متهم کرد.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه با رسانه جمهوریخواه این کشور، از عدم شایستگی دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری سخن گفت.


در ادامه ادعاها درباره دست داشتن روسیه در هک ایمیل و پایگاه اینترنتی کمیته مرکزی حزب دموکرات، هیلاری کلینتون هم این اتهام را تکرار کرد.


فارس نوشت: نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد که دستگاه‌های اطلاعاتی روسیه، در هک کردن ایمیل کمیته مرکزی حزب دموکرات دست داشتند.


کلینتون در مصاحبه با فاکس نیوز، ادعا کرد اقدامات روسیه نشان می‌دهد که این کشور درصدد تلاش برای اثرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.


نامزد دموکرات انتخابات آمریکا همچنین درباره رقیب جمهوریخواه خود گفت که دونالد ترامپ از نظر روحی و مزاجی، شایستگی و صلاحیت ریاست جمهوری و فرماندهی کل نیروهای مسلح را ندارد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :