موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/88602 :کد

0

پیوند مردم باولایت فقیه اصلی ترین عامل ماندگاری انقلاب است

  دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۴
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -پیوند مردم باولایت فقیه اصلی ترین عامل ماندگاری انقلاب است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیوند مردم با ولایت فقیه، اصلی ترین عامل پیروزی، ماندگاری وتداوم انقلاب اسلامی است و دشمنان نظام، از این همبستگی هراس دارند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیوند مردم با ولایت فقیه، اصلی ترین عامل پیروزی، ماندگاری وتداوم انقلاب اسلامی است و دشمنان نظام، از این همبستگی هراس دارند.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در اراک اظهار داشت: امروز کسانی که پیوند نزدیک امت و ولایت را در نظام اسلامی نمی پذیرند در حقیقت همگام با دشمن حرکت می کنند چراکه این همبستگی امت و ولایت، همواره مورد تاکید امام راحل و شهدا بوده است.


وی افزود: دشمن از این همبستگی به شدت هراس دارد و همواره تلاش دارد تا آن را تضعیف کند اما باید بداند که مردم همیشه پشتیبان نظام اسلامی بوده و به ولایت فقیه وفادار و پایبند هستند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: طی دهه های گذشته و پس از انقلاب اسلامی این پایبندی و وفاداری و عشق به ولایت بارها از سوی مردم شریف کشورمان اثبات شده است.


حجت الاسلام حاجی صادقی بیان داشت: انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که موجب بیداری بسیاری از امت های مسلمان در جهان و به پا خواستن آنها در برابر ظلم شد و به همین دلیل نظام های استکباری تلاش دارند به آن آسیب برسانند.


وی تاکید کرد: یکی از نهادهایی که همواره به مقابله با این توطئه ها پرداخته و صیانت از دستاوردهای ارزشمند نظام اسلامی را در دستور کار خود قرار داده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.


جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی باید امروز حفظ و صیانت شود و علاوه بر حفظ آن، باید در راستای تقویت این داشته ها نیز قدم برداریم چرا که دشمن تلاش دارد این سرمایه ها را بی ارزش جلوه دهد.


حجت الاسلام حاجی صادقی افزود: نظام اسلامی یک الگوی حکومتی تکامل یافته و مترقی است که باید این الگو ترویج و گسترش یابد.


گفتنی است در این مراسم، حجت الاسلام محمدولی رضوی راد به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی معرفی و از زحمات حجت الاسلام محمد ذبیحی، مسئول اسبق دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان تقدیر شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :