موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/88700 :کد

0

صدور۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت‌نامه در صندوق سرمایه‌گذاری تعاون

  ﺳﻪشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۵
تعداد بازدید : ۳۱۴   
 تحلیل ایران -صدور۱۰۰ میلیارد تومان ضمانت‌نامه در صندوق سرمایه‌گذاری تعاون

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با اشاره به صدور ضمانت‌نامه در بخش تعاون گفت:در چهار ماهه ابتدای سال ۹۵ مصوبات صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق از مرز۱۰۰۰ میلیارد ریال گذشته است.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با اشاره به صدور ضمانت‌نامه در بخش تعاون گفت:در چهار ماهه ابتدای سال ۹۵ مصوبات صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق از مرز۱۰۰۰ میلیارد ریال گذشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با تسنیم، درباره میزان صدور ضمانت‌نامه  در بخش تعاون گفت: در چهار ماهه ابتدای سال 95 مصوبات صدور ضمانت‌نامه‌های صندوق از مرز 1000 میلیارد ریال گذشته است. وی با تأکید بر اینکه  عملکرد صندوق در این حوزه نسبت به مدت مشابه در سال قبل، از رشد 28درصدی برخوردار بوده است افزود: از این میزان مصوبه بیش از 600 میلیارد ریال ضمانت نامه برای شرکت ها و اتحادیه های تعاونی در قالب تأمین بخشی از وثایق مورد نیاز آن ها در شبکه بانکی و نیز ضمانت نامه معاملات جهت تأمین مواد اولیه بخش تعاون بوده است.

 

حسین‌نژاد با بیان اینکه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، با تصویب ضمانت نامه ای زمینه توسعه تعاونی شرکت های تعاونی روستایی را فراهم نمود گفت: براساس تفاهم نامه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و بانک توسعه تعاون و به منظور تهیه ملزومات کشاورزی مورد نیاز باغ داران، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با صدور ضمانت نامه ای 2.000 میلیون ریالی در مدت12ماه نقش قابل توجهی را برای تأمین زنجیره توزیع نهاده های کشاورزی آن تعاونی ایفا کرد.

 

 مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون گفت: با توسعه فعالیت های این تعاونی، شمار اشتغالزایی در آن به 225نفر خواهد رسید. همچنین صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به منظور بهبود سطح رفاهی مسافران و ارتقا امکانات سیستم حمل و نقل بین شهری ضمانت نامه دیگری را به ارزش3.885میلیون ریال برای مدت10ماه به تعاونی با موضوع فعالیت ارائه خدمات رفاهی و گردشگری اعطا کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :