موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گوشی

a/88860 :کد

0

انفجار آیفون در جیب دوچرخه سوار استرالیایی

  چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۱۴
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -انفجار آیفون در جیب دوچرخه سوار استرالیایی

یک دوچرخه سوار اهل شهر سیدنی استرالیا پس از آنکه گوشی آیفونش در جیب اش منفجر شد، دچار سوختگی درجه سه شده است.

تا به امروز بارها خبرهایی درباره انفجار گوشی های هوشمند شنیده ایم و متاسفانه هرچقدر هم که شرکت های تولید کننده این گوشی ها سعی می کنند به مشتریان خود این اطمینان را بدهند که چنین اتفاقی دیگر رخ نمی دهد، ولی هر از گاهی خبر تازه ای از این دست در رسانه ها منتشر می شود. این بار نیز نوبت یک دوچرخه سوار بخت برگشته استرالیایی بوده است.

 

به گزارش تحلیل ایران  به استناد گزارش منتشر شده از سوی روزنامه دیلی میل، یک دوچرخه سوار اهل شهر سیدنی استرالیا پس از آنکه گوشی آیفونش در جیب اش منفجر شد، دچار سوختگی درجه سه شده است.


آنطور که این دوچرخه سوار استرالیایی با نام گرث کلیر اعلام کرده، این انفجار ظاهرأ پس از آن رخ داده که پای او از روی رکاب دوچرخه در رفته و از دوچرخه به زمین افتاده است. او می گوید پس از اینکه از زمین بلند شده متوجه شده از جیب پشتی اش دود به بیرون می آید و در پشت خود احساس سوزش می کند، تا اینکه پس از گذشت چند لحظه متوجه می شود تلفن همراهش علت این سوزش و دود است.


در گزارش روزنامه دیلی میل از آقای کلیر نقل قول شده که:

 

ناگهان متوجه این دود عجیب شدم. همراه با این دود، احساس درد شدیدی هم داشتم. انگار کسی یک ظرف پر از یخ را روی پای من ریخته بود. درد بسیار زیاد بود. قسمتی از آیفونم آب شده بود و پارچه شلوارم را هم سوزانده بود و به پوست پای من چسبیده بود. ابتدا سعی کردم آن را از بدنم جدا کنم، ولی خیلی داغ بود و کاری از دستم ساخته نبود.

 

آقای کلیر گفته که در نهایت مجبور شده با مشت به گوشی ضربه ای بزند تا آن را از بدن اش جدا کند. پس از انتقال آقای کلیر به بیمارستان، عمل پیوند پوست روی او انجام شد و قرار است یک هفته را در بیمارستان سپری کند.


هنوز مشخص نیست علت دقیق این انفجار چه بوده، ولی براساس گزارش ها، شرکت اپل با آقای کلیر در تماس بوده و تلاش می کند علت این حادثه را مشخص کند.

 

منبع:تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :