موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/89130 :کد

0

زیدان: رونالدو به زودی به مادرید برمی‌گردد

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -زیدان: رونالدو به زودی به مادرید برمی‌گردد

سرمربی سفیدپوشان مادریدی به هواداران رئال‌ این نوید را داد که فوق‌ستاره پرتغالی تیمش به زودی به مادرید بازخواهد گشت.

 

 

 

سرمربی سفیدپوشان مادریدی به هواداران رئال‌ این نوید را داد که فوق‌ستاره پرتغالی تیمش به زودی به مادرید بازخواهد گشت.

 
 
به گزارش تحلیل ایران، زین‌الدین زیدان در پی پیروزی یک بر صفر بامداد امروز (پنجشنبه) شاگردانش در دیداری دوستانه برابر بایرن‌مونیخ در جام قهرمانان بین‌المللی 2016 در شهر نیوجرسی گفت: روی هم‌رفته از عملکرد تیم و کاری که در پیش‌فصل انجام دادیم، راضی هستم.


تسنیم نوشت: او همچنین در مورد وضعیت فوق‌ستاره تیمش که هنوز به رئال‌مادرید ملحق نشده و در آمریکا مشغول گذراندن تعطیلات است، با اشاره به اینکه او به دیدار سوپرجام اروپا در تاریخ 9 آگوست (19 مرداد) نخواهد رسید، گفت: مصدومیت رونالدو هنوز رفع نشده است. البته که خود او هم می‌خواهد هر چه سریعتر به شرایط بازی برسد، اما باید در مورد کریس صبور و آرام باشیم. رونالدو به زودی به مادرید باز خواهد گشت.


زی‌زو در بخش دیگری از صحبت‌های به تمجید از عملکرد هافبک کلمبیایی تیمش پرداخت که در طول پیش‌فصل اولین بازی‌اش را برای کهکشانی‌ها انجام داد. او در این ارتباط اظهار داشت: از عملکرد خامس رضایت دارم و خوشحالم که در 45 دقیقه اول از او در کنار بازیکنانی همچون لوکا مودریچ و سرخیو راموس بازی گرفتیم که کمک می‌کند تا او ریتم لازم را پیدا کند. خامس اینجا با ماست و تیم ما به کارش ادامه خواهد تا بهتر شود.

 

زیدان همچنین به پرسش‌های خبرنگاران به شرح زیر پاسخ داد:


* آیا رئال‌ برای دیدار سوپرجام اروپا آماده است؟

بله، پس از سه بازی دوستانه و سه هفته تلاش، از نظر من تیم آماده است. سه‌شنبه پیش‌رو اولین بازی برزگ ما به شمار می‌رود. ما فصل طولانی را در پیش داریم و باید با همین ریتم به کار خود ادامه بدهیم.


* بیل، کروس و په‌په شرایط بازی در دیدار سوپرجام را دارند؟

خیر، فکر نمی‌کنم. آنها ابتدا باید به مادرید برگردند و سپس شرایط‌ شان را بررسی کنیم.


* بنزما چطور؟

کریم با ما خواهد بود و باید ببینیم وضعیتش چطور خواهد بود. بنزما اکنون شراط بهتری دارد و بهتر شده است، اما هنوز با تیم تمرین نکرده است.او شنبه به تمرینات گروهی ملحق خواهد شد و برای دیدار سه‌شنبه وضعیتش را بررسی خواهیم کرد.


* در مورد خامس چطور؟

وضعیت رودریگس خوب است. درست است که او در طول پیش‌فصل تنها 45 دقیقه بازی کرد، اما شرایط خوبی دارد.


* نگرانی گل نزدن موراتا نیستید؟

خیر، نگرانی از این بابت ندارم. آلوارو 75 دقیقه برای ما بازی کرد و هر کاری که از دستش ساخته بود را برای تیم انجام داد. گل‌های او هم از راه خواهند رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :