موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/89141 :کد

0

برگزاری دهه کرامت در دو هزار نقطه جهان

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -برگزاری دهه کرامت در دو هزار نقطه جهان

جشن های دهه کرامت همزمان با ایران اسلامی در دو هزار نقطه جهان برگزار می شود.

 

 

 

جشن های دهه کرامت همزمان با ایران اسلامی در دو هزار نقطه جهان برگزار می شود.
 
 
 
به گزارش تحلیل ایران، رئیس شورای هماهنگی دهه کرامت با اشاره به عضویت چهل دستگاه  و نهاد دولتی  در برگزاری جشن های دهه کرامت گفت: دوازده ستاد ویژه از جمله ستاد ویژه  شهرستانها  بانوان و مردمی  در برنامه های برگزاری این ایام مشارکت دارند.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی از برگزاری جشنواره امام رضا  در دهه کرامت در مشهد مقدس  خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف معرفی معارف اهل بیت  و ترویج فرهنگ اسلامی  همزمان با ایران  در هفتاد و نه کشور جهان  برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این شورا در پی تکریم، ترویج و تحکیم مبانی مکتب اهل بیت(ع) است، گفت: برای رسیدن به کمال در جامعه اسلامی باید معارف ناب اسلامی و آموزه‌های مکتب اهل بیت مورد توجه قرار گیرد.


صدا و سیما نوشت: رئیس شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت با اشاره به اینکه برگزاری آیین‌ها و مراسم‌ دهه کرامت در 22 هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد برنامه ریزی شده است گفت: مراسم‌ ویژه دهه کرامت در 40 هزار پایگاه بسیج، 80 هزار مسجد، 8 هزار امامزاده و صدها مدرسه و مرکز علمی برگزار خواهد شد.


وی از پیش بینی برگزاری جشن‌های دهه کرامت در کشورهای مختلف خبر داد و یادآور شد: امسال جشن‌های ویژه این ایام در 77 کشور برگزار می‌شود.


ارباب سلیمانی خاطرنشان کرد: در دهه کرامت 410 هزار مراسم در داخل و خارج کشور و با مشارکت نهادها، دستگاه‌ها و مردم برگزار خواهد شد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :