موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/89233 :کد

0

اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه های اجرایی به ورزش

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه های اجرایی به ورزش

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری بخش غیردولتی در زمینه ورزش گفت: مجلس، اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه اجرایی در بحث ورزش را پیگیری می کند.

 

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری بخش غیردولتی در زمینه ورزش گفت: مجلس، اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه اجرایی در بحث ورزش را پیگیری می کند.

 

به گزارش تحلیل ایران از خانه ملت، علی لاریجانی که به قم سفر کرده، عصر پنجشنبه در آئین تجلیل از قهرمانان ورزشی سال 1394 استان قم افزود: پیشنهادهای در زمینه ورزش در راستای ارائه امکانات مطلوب صورت گرفته که مجلس در بحث بودجه و برنامه از آن حمایت می کند.

 

وی بر ضرورت سرمایه گذاری بخش غیردولتی در زمینه ورزش تاکید کرد و گفت: باید نهادهای سرمایه گذاری به کمک ورزش بیایند و مجلس اختصاص یک درصد از بودجه دستگاه اجرایی در بحث ورزش را پیگیری می کند.


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وزارت ورزش باید امکانات را در اختیار ورزشکار قرار دهد ضمن اینکه بخش خصوصی حضوری فعال در زمینه سرمایه گذاری ورزش داشته باشد و نباید همه بر عهده دولت باشد.


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید ورزشکاران کشور از جمله ورزشکاران قم از سوی مسوولان مورد حمایت واقع شوند تا آنها با روحیه ای شاداب زمینه کسب موفقیت را به صورت هرچه بهتر فراهم کنند.


وی همچنین با تبریک میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت دهه کرامت، خطاب به ورزشکاران گفت: کاری که شما ورزشکاران در زمینه قهرمانی انجام می دهید، بسیار مهم و باعث افتخار برای استان قم و بخصوص کشور است که خود عامل اقتدار ملی است.


رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شما سهم مهمی در ابتهاج مردم دارید و کار شما صرفا ورزشی نیست، بلکه به اقتدار ملی ختم می شود که باید به این موضوع مهم اهمیت داد.


وی از وزارت ورزش و جوانان بابت برگزاری این آئین تشکر کرد و گفت: لازم است این گونه مراسم هر ساله برگزار شود تا مردم تصویری از احساسات قهرمانان داشته باشند.


رییس قوه مقننه افزود: ورزش قم حرکت رو به جلو دارد، این در حالی است که سهم سرانه ورزشی در این استان نسبت به استانداردهای جهانی فاصله زیادی دارد؛ بر این اساس باید قم آباد شود تا زمینه ایجاد روحیه مطلوب فراهم شود و در این راستا همه باید کمک کنند تا فاصله ای که قم با استانداردهای جهانی دارد به حداقل برسد.


لاریجانی گفت: استان قم استعدادهای خوبی در زمینه ورزش دارد که اقتضا می کند در این بخش سرمایه گذاری شود.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :