موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بودجه

a/89235 :کد

0

نوبخت : قول ها و وعده ها به مردم باید برپایه واقعیت باشد

  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۲
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -نوبخت : قول ها و وعده ها به مردم باید برپایه واقعیت باشد

رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از طرح های عمرانی و اماکن بیمارستانی در دست احداث، بر تکمیل مراکز درمانی خوی تاکید کردند و محمد باقر نوبخت گفت که با بهره برداری

رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از طرح های عمرانی و اماکن بیمارستانی در دست احداث، بر تکمیل مراکز درمانی خوی تاکید کردند و محمد باقر نوبخت گفت که با بهره برداری از این بیمارستان گامی در جهت توسعه توریسم سلامت بر می داریم.

 

به گزارش تحلیل ایران، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز پنجشنبه در جریان سفر به آذربایجان غربی و در بازدید از بیمارستان در دست احداث آیت الله خویی شهرستان خوی گفت: اگر قولی به مردم می دهیم، باید بر پایه واقعیت باشد و گاهی اوقات تامین نشدن منابع مالی و نبود وقت کافی باعث نیمه تمام ماندن پروژه ها می شود و گاهی نیز به رغم وجود منابع مالی، ممکن است به دلیل حجم بالای کار، اتمام پروژه ها با تاخیر انجام شود.

 

محمدباقر نوبخت اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با تامین منابع مالی و پشتیبانی های لازم شاهد بهره برداری از بیمارستان آیت الله خویی تا کمتر از یک سال آینده باشیم.


سخنگوی دولت با اشاره به لزوم ارائه خدمات درمانی با کیفیت به مردم کشور و منطقه شمال استان آذربایجان غربی، ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری از بیمارستان آیت الله خویی، علاوه بر خدمات درمانی مناسب به مردم این منطقه، بتوان در جهت توسعه صنعت توریسم سلامت گام برداشت.


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در این بازدید گفت: وضعیت سلامت در استان آذربایجان غربی مناسب است و خوشبختانه دولت به تعهداتش عمل کرده و در سه ماه گذشته این دومین سفر به این استان و شهرستان خوی است.


سیدحسن قاضی زاده هاشمی افزود: وضعیت خدمات حوزه بهداشت و درمان استان آذربایجان غربی و به خصوص شهرستان خوی ظرف یکی دو سال آینده به یقین متفاوت خواهد بود و مردم خدمات مناسب و با کیفیتی دریافت خواهند کرد.


به گزارش ایرنا، ساخت بیمارستان250 تختخوابی آیت الله العظمی خویی(ره) در زمینی به وسعت 37 هکتار 40 هزار مربع زیربنا و در چهار طبقه از سال 1376 آغاز شده و هم اکنون با نزدیک به 40 درصد پیشرفت فیزیکی یکی از قدیمی ترین پروژه های نیمه تمام کشور است.


در حال حاضر 23 سال از عمر این پروژه عظیم و حیاتی می گذرد اما هنوز این بیمارستان تکمیل نشده و به چرخه سلامت تحویل داده نشده است.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :