موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/89268 :کد

0

اجرای طرح «LEZ» در انتظار ابلاغ وزارت کشور

  جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۲:۲۹
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -اجرای طرح «LEZ» در انتظار ابلاغ وزارت کشور

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح «LEZ» از ۱۵شهریور در صورت ابلاغ وزارت کشور خبرداد.

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح «LEZ» از 15شهریور در صورت ابلاغ وزارت کشور خبرداد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حجت الله بهروز  در مورد سرانجام طرح «LEZ» یا همان طرح "کاهش" با بیان اینکه در صورت ابلاغ اجرای طرح کاهش از سوی وزارت کشور، این طرح از 15شهریور ماه در تهران اجرایی می‌شود، گفت: به شهروندان توصیه می‌شود تا زمان باقی مانده برای اجرای این طرح، نسبت به اخذ برگه معاینه فنی اقدام کنند چراکه خودروهای تردد کننده در محدوده اجرای طرح کاهش با دوربین و به صورت مکانیزه کنترل می‌شوند.


وی گفت: با اجرایی شدن این طرح در نیمه شهریورماه احتمال افزایش مراجعات مردمی به مراکز معاینه فنی وجود خواهد داشت و بر همین اساس از هم اکنون  به مراکز معاینه فنی بخشنامه شده است تا نسبت به افزایش ظرفیت خود و جذب نیروی متخصص اقدام  و بتوانند حتی در صورت امکان در سه شیفت کاری نسبت به خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.


بهروز با بیان اینکه این طرح در سه مقطع اجرایی می‌شود، اظهار کرد: در مرحله اول در محدوده "طرح زوج و فرد" معاینه فنی خودروها کنترل شده و صرفا به خودروهایی که معاینه فنی داشته باشند اجازه ورود به محدوده زوج و فرد داده می‌شود.


قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه در فاز دوم بر روی خودروهای انژکتوری و کاربراتوری اعمال محدودیت می‌شود، گفت: در گام سوم نیز اجرای این طرح به کل سطح شهر تهران تسری می‌یابد.


منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :