موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/89291 :کد

0

اعزام تروریست از موصل و رقه برای ایجاد ناامنی در ایران

  جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۳۶
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -اعزام تروریست از موصل و رقه برای ایجاد ناامنی در ایران

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه تروریست‌هایی که از موصل عراق و رقه سوریه برای ایجاد ناامنی در کشور فرستاده بودند، شناسایی و دستگیر شده‌‌اند.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه تروریست‌هایی که از موصل عراق و رقه سوریه برای ایجاد ناامنی در کشور فرستاده بودند، شناسایی و دستگیر شده‌‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خانه ملت، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که به سوریه سفر کرده است، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: ایران تروریست‌هایی را که از موصل و رقه برای ایجاد ناامنی در ایران فرستاده شده بودند، بازداشت کرده است.


وی همچنین گفت: در داخل خاک اردن پایگاه‌هایی هست که تحت نظارت آمریکا بوده و هدف از این پایگاه‌ها فعال کردن جبهه جنوب سوریه است. «اشتون کاتر» وزیر دفاع آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به رهبری کشورش قصد دارد جبهه جنوب سوریه را فعال کند.


بروجردی در مورد نشست اخیر منافقین در پاریس گفت: نشست منافقین در پاریس که مسئولی از عربستان سعودی و مسئولانی از اراضی اشغالی فلسطین در آن شرکت داشتند، نشست کسانی بود که از نظر سیاسی شکست خورده‌اند.


وی همچنین افزود: ایران مجدداً از دولت و ملت سوریه که بیش از 5 سال با بزرگترین حملات تروریستی مواجه‌اند، اعلام حمایت می‌کند.


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ایران با تقسیم تروریست‌ها به خوب و بد مخالف است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :