موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/89492 :کد

0

حمله تکفیری‌ ها به حلب ناکام ماند

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۸:۲۵
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -حمله تکفیری‌ ها به حلب ناکام ماند

برای پنجمین بار ارتش سوریه موفق شد حمله ‌تکفیری‌ها را در محور جنوب غربی حلب ناکام بگذارد.

 
برای پنجمین بار ارتش سوریه موفق شد حمله ‌تکفیری‌ها را در محور جنوب غربی حلب ناکام بگذارد. تکفیری‌ها در حمله خود برای تسلط بر دانشکده نظامی با هدف شکستن محاصره‌ای که ارتش سوریه علیه آنها اعمال کرده، ناکام‌ مانده‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت شبکه المنار، حمله افراد مسلح عصر جمعه به دانشکده نظامی کاملا شکست خورد و تروریست‌ها شکست سنگینی خوردند چرا که ارتش توانست بار دیگر مقرهای خود را به دست آورده و مناطق تحت کنترل خود را امن کند.

یک منبع نظامی از دانشکده نظامی گفت: ارتش سوریه حمله تکفیری‌ها را که پنجمین حمله آنها برای چهارمین روز پیاپی بود، ناکام گذاشت. وی تاکید کرد که نیروهای سوریه امنیت اطراف دانشکده نظامی و منطقه اطراف آن را کاملا تقویت کرده‌اند. این منبع خاطرنشان کرد که یگان‌های مدافع دانشکده سه خودروی بمب‌گذاری شده که آماده انفجار بود و نیز خودروهای دیگر را منهدم کردند.

ایسنا نوشت: این منبع نظامی تصریح کرد که نیروی هوایی ۲۳ حمله هوایی را به گروه‌های تروریستی طی ساعات گذشته داشت و حمله بازدارنده ارتش نیز موجب کشته شدن ده‌ها تکفیری شد.رسانه جنگ سوریه نیز از کشته شدن بیش از ۴۰۰ تکفیری از گروه‌های شورشی مختلف از ابتدای عملیات در جنوب غرب حلب خبر داد. بخش هماهنگی گروه‌های تکفیری نیز اذعان داشت که ۱۵۵ عضو جیش الفتح و ده‌ها تررویست خارجی از کشورهای مختلف در این حملات کشته ‌شده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :