موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آزمون

a/89626 :کد

0

کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری منتشر شد

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۵
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری منتشر شد

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا (یکشنبه) ۱۷ مرداد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

 

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا (یکشنبه) 17 مرداد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، دکتر محمدحسین پورکاظمی با اعلام این مطلب افزود: رتبه داوطلبان آزمون دستیاری در پنج زیرگروه منتشر می‌شود وداوطلبان با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی  www.sanjeshp.ir نمره‌های خود را در هر زیرگروه مشاهده کنند.


ایسنا نوشت: وی در ادامه با اشاره به تاثیر 15 درصدی نمره پیش‌کارورزی و معدل دوره پزشکی در نتایج آزمون دستیاری تصریح کرد: داوطلبانی که نمره پیش‌کارورزی و معدل دوره پزشکی آنها در نتایج دستیاری تاثیر مثبت داشته باشد و یا اینکه این نمره‌ها تاثیر نداشته باشد در زیرگروه‌ها قید شده است. داوطلبان قبل از انتخاب رشته دفترچه راهنمای انتخاب رشته را با دقت مطالعه کنند.


دکتر پورکاظمی تاکید کرد: در آزمون دستیاری پزشکی امسال 6790 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد 3390 نفر پذیرفته خواهند شد.

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در پایان خاطرنشان کرد: 27 رشته در دوره دستیاری وجود دارد که داوطلبان فقط می‌توانند 10 رشته که حدوداً 100 رشته محل است را انتخاب کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :