موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/89631 :کد

0

برانکو: خط دفاع ما عملکرد خوبی داشته است

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۳۶
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -برانکو: خط دفاع ما عملکرد خوبی داشته است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش مستحق پیروزی مقابل گسترش فولاد تبریز بوده است.

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش مستحق پیروزی مقابل گسترش فولاد تبریز بوده است.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: همان‌طور که انتظار داشتیم، بازی سختی را انجام دادیم. ما بازی محکمی را برگزار کردیم. به همه بازیکنانم به‌خاطر تمرکز بالایی که داشتند، تبریک می‌گویم. ما مستحق این برد بودیم و خوشحال‌م که هواداران حمایت‌مان کردند.

حیف شد که نتوانستیم گل دوم را بزنیم
وی افزود: حیف شد که نتوانستیم گل دوم را بزنیم. اگر گل دوم به‌ثمر می‌رسید خیال‌مان راحت می‌شد. چیزی که برای ما مهم بود، برتری در بازی برابر گسترش فولاد بود که رقم خورد.

خط دفاعی تیم ما محکم ظاهر شد
«در این بازی توپ و میدان بیشتر دست ما بود»، برانکو با بیان این جمله افزود: خط دفاعی تیم ما محکم ظاهر شد و مقابل تیمی که خط حمله قوی دارد، عملکرد خوبی داشت.

عملکرد ما بهتر از گسترش فولاد بود و باید پیروز می‌شدیم
تسنیم از تبریز نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: گسترش فولاد بازی خوبی را انجام داد. شاگردان کمالوند هم می‌توانستند برنده باشند، اما تیم ما عملکرد بهتری داشت و باید برنده می‌شد.

بعد از گل کمی اُفت کردیم
برانکو در واکنش به این سؤال که گل پرسپولیس روی اشتباه دروازه‌بان گسترش فولاد به‌ثمر رسید، خاطرنشان کرد: بله، این گل روی اشتباه دروازه‌بان گسترش فولاد بود، اما در طول بازی موقعیت‌های زیادی به‌دست آوردیم. پس از گل، کمی اُفت کردیم، اما در ادامه خوب بازی کردیم. از عملکرد تیمم رضایت دارم و می‌دانم بازی‌های ابتدای فصل سخت است و تیم‌ها نیاز به زمان دارند که هماهنگ شوند.

تا کنون به هدف‌مان رسیده‌ایم
وی همچنین تصریح کرد: هدف‌مان این بود که در چهار هفته ابتدایی لیگ بهترین نتایج را بگیریم و این هفته‌ها سپری کنیم که تا کنون به هدف‌مان رسیده‌ایم.

هنوز در ابتدای راه هستیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: دیداری که بیرون از خانه برگزار می‌شود، شرایط خودش را دارد. همان‌طور که گفتم هنوز در ابتدای راه هستیم و زمان لازم است که تیم به آمادگی کامل برسد. تیم ما تغییرات زیادی داشته و برای هماهنگی بازیکنان نیاز به زمان است.

خط دفاع ما عملکرد خوبی داشته است
برانکو تصریح کرد: از دفاع سال گذشته پرسپولیس، تنها محمد انصاری در بین مدافعان ما حضور دارد. با این وجود، خط دفاع ما عملکرد خوبی داشته است.

لایق پیروزی بودیم
وی با اشاره به موقعیتی که مهدی طارمی از دست داد، افزود: علاوه بر این، موقعیت‌های دیگری نیز داشته و لایق بردیم. گسترش فولاد باختی در لیگ نداشته و این مسئله نشان‌دهنده کیفیت خوب این تیم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :